GEDĖTOJOS

Data/laikas
01/12/2017
19:00 - 20:00


id_50305

Idėja, choreografija: Agata Moląg

Šokėjai: Agata Moląg, Monika Świeca, Marta Wołowiec

Premjera: 2016

Trukmė: 50 min.

Produkcija: Nowa Huta kultūros centras – Krokuvos choreografijos centras

Raudotojas

Verkiantis-ne-vaitojantis!

Kol kvapo užtenka

Šitoks gyvenimas

Šitokia profesija

Kartais su niekuo nesinori kalbėtis

Kartais skausmas per stiprus

Viskas jau įvykę, nieko nebepakeisi

Vaitok!

Ir leisk kitiems gyventi

Profesionaliai. Pasirodymui.

Atgaila. Isterija. Rauda.

O, tai!

Kartais tau neramu, „ar tavo gyvenimas kažką reiškia“? Ką po savęs paliksi? Ar kas dėl tavęs lies ašaras? Nesijaudink! Šie žmonės bus.

Gedėjimas dabar yra gana nepopuliari tema. Statydamos „Gedėtojus“, norėjome šiuolaikinio požiūrio ir tradicijos akistatos, žvelgėme į skirtingus „išlikimo“ būdus ir būdus kalbėti apie tai. Kurdami scenas – tai rimtas, tai ironiškas, juokingas ir liūdnas, kartais groteskiškas, bandome žaisti su publikos jautrumu. Spendžiame emocinius spąstus ir kartais net atskleidžiame vidinį spektaklio mechanizmą. „Gedėtojų“ interaktyvumas laužo scenos ribas, vysto intymią ir artimą aktoriaus ir žiūrovo pažintį.

Treileris: https://vimeo.com/187977209

AROUND CENTRE GROUP

„Around Centre Group“ yra atlikėjų grupė, dirbanti su Krokuvos choreografijos centru. Grupės branduolį sudaro Agata Moląg, Monika Świeca ir Marta Wołowiec. Grupė kuria spektaklius, bendradarbiauja su Lenkijos ir užsienio atlikėjais ir meniniais projektais, rūpinasi Krokuvos choreografijos centro renginiais, periodiškai rengia šiuolaikinio šokio pamokas.

Grupės idėja kilo iš natūralaus poreikio eksperimentuoti ir tyrinėti, iš įkvėpimo ir aistros įvairovei perteikiant vaizdinę žinutę. Mes tikime, kad tik per susitikimus, per skirtingos judesio estetikos ir požiūrių į meną susidūrimą gimsta nauja kokybė. Mus domina tai, kas įvyksta šių susidūrimų centre. Keliame sau tikslus nusitaikydamos į tai, kas privatu, nedramatiška, kvazi-teatrališka. Ieškome meno paprastuose dalykuose, kokybės – judesyje, cituojame gyvenimą. Niekada nepamirštame, kad esame šokėjos, todėl judesys išlieka mūsų pagrindiniu įrankiu.

Pirmasis mūsų meninis pareiškimas buvo Agatos Moląg „Makia“ premjera su Marta Wołowiec ir Monika Świeca. Kolektyvo repertuare – spektaklių „Gedėtojai“, „38 pagal Celsijų“ sceniniai ir gatvės pastatymai.

www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl

www.facebook.com/kcc.nckBilietai

Grįžti į pradžią