Elementary Bees | ATTENTION - ATTENTION!

Director:
Duration: 1:30
  • Šeimai
Back

Dėl greitėjančio gyvenimo tempo ir kasdien mus pasiekiančios informacijos gausos vis dažniau susiduriame su problema – išsiblaškiusiais, susikaupti negebančiais savo vaikais. 

Su dėmesio sunkumais susiduria ir itin gabūs, tarp daugybės idėjų besiblaškantys, ilgą laiką nuosekliai dirbti negalintys vaikai, ir nedrąsūs, tylūs, lėtesni vaikai, kurie ilgam susitelkia ties vienu dalyku, tačiau sunkiai perkelia dėmesį prie naujo dalyko, ir judrūs, energingi vaikai, kuriems sunku nusėdėti vietoj, ir mokymosi sunkumų patiriantys vaikai. 

Valingas dėmesio sukaupimas, susitelkimas į vieną dalyką, tikslingas perėjimas nuo vieno dalyko prie kito, atkaklus tikslo siekimas yra būtinas sėkmei pasiekti. 

Ar gali savo vaikui padėti tėvai? Kaip lavinti vaiko dėmesį namuose? Kaip išmokyti vaiką susikaupti prasmingai veiklai?


Bendraminčių lektorių grupė „Elementoriaus bitės“ kviečia 6-10 metų vaikus ir jų tėvelius į 1,5 val. trukmės edukacinį-kūrybinį užsiėmimą „Dėmesio – dėmesys!“. 

Užsiėmimo metu žaisime įvairius vaiko koncentraciją lavinančius žaidimus, atliksime žaismingus susikaupimo pratimus, išbandysime smagias dėmesingumą ugdančias praktikas. 

Žaidybinių situacijų metu mokysimės valingai sutelkti dėmesį ties vienu daiktu, perkelti dėmesį nuo vieno dalyko prie kito naudodamiesi visais savo jutimais – rega, klausa, judėjimu, lytėjimu. Susidraugaukite su dėmesiu!

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!