IŠEITIES TAŠKAS'21: Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė (su GP)

Director: Sigita PIKTURNAITĖ
Duration: 1 val.
Premiere: 2021 m. rugsėjo 14 d.
Back
WHAT'S
ON
01-09 Sunday
15:00 h
Big Hall
Director: Sigita PIKTURNAITĖ
Author: Irena KUNEVIČIŪTĖ
Actors: Eglė VALADKEVIČIŪTĖ ,Indrė VĖLYVYTĖ, Skomantas DUOPLYS
Composer: Artūras MURAUSKAS

SVARBU! Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

Pagrindiniai spektaklio veikėjai, tos pačios laiptinės kaimynai: „moksliukė“ Elė, „mis populiarioji“ Deima bei nuo kompiuterinių žaidimų priklausomas Rėjus, susipykę su savo šeimomis maištaudami nutaria čia, laiptinėje, įkurti savo nepriklausomą „2-iosios Laiptinės Respubliką“ ir tik nuo publikos pasirinkimų priklausys kaip ši „šalis“ gyvuos toliau. Žiūrovai ne tik patys rinks prezidentą, išgyvens valstybės sukūrimą, kilimą bei skilimą, beieškant teisingo kelio jai gyvuoti, bet ir susidurs su aktualiomis paauglystės problemomis: maištu, patyčiomis, populiarumo svarba, priklausomybe nuo technologijų ir socialinių tinklų, savęs, kaip asmenybės suvokimu, buvimo bendruomenės dalimi svarba.

Spektaklio metu žiūrovai patirs politinių rėžimų kaitas, ieškos problemų sprendimų ir bus skatinami išsakyti savo nuomonę. Aktyvi valstybės simuliacija įtrauks žiūrovus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo šioje valstybėje  taisykles bei kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba


Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!