IŠEITIES TAŠKAS 2020: "Kaip kine"

Director:
Duration: Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.
Back

„I dream for a living.“
-Steven Spielberg
Šiai minčiai taip pat pritaria iš Holivudo į Lietuvą atvykstanti kino kūrėjų komanda, kuri kviečia lietuvius aktorius dalyvauti atrankoje ir išsiaiškinti – galbūt Lietuva ne tik graži šalis, bet ir talentinga. „Kaip kine“ – tai kino kastingas, perkeltine prasme analizuojantis likimą – kieno svajonėms lemta išsipildyti, o kam, deja, nepasiseks. Kaip teigia spektaklio herojus, „Sėkmė yra vienintelis tikras stebuklas šioje žemėje“ - ir jo laukti verta. Dalyvavimas atrankoje pažadina išlikimo instinktą – išlikti tarp konkurentų, išlikti sipresniam. „Kaip kine“ kūrybinės komandos išeities taškas – išlikti žmogumi.
Ką žmogus pasiryžęs padaryti dėl svajonės, kaip elgiasi susidūręs su kliūtimis, kiek ilgai gali laukti jos išsipildymo? Tai klausimai, į kuriuos atsakymų aktoriai ieško mėgindami įsikūnyti į kino personažus. Čia gyvenimas tampa panašus į kino filmą, o kino filmai tarsi įkvepia gyventi. Veikėjai balansuoja plona riba tarp svajonės ir realybės, tarp savojo „aš“ ir pasirinktos rolės, kuri leidžia prisitaikyti, įtikti, paminti savo moralę, atsikratyti atsakomybės už veiksmus ir žodžius be jokių pasėkmių. Tačiau gyvenime nėra režisieriaus, kuris galėtų pasakyti „CUT“, ar kryptingai vesti svajonės išsipildymo keliu. Tenka grįžti į realybę ir pačiam siekti išsvajoto Holivudo.  Spektaklyje gausu nuorodų į filmus „Inglourious basterds“, Call me by your name“, „Climax“, „Requiem for a dream“, „Joker“ ir kitus.
„Nenustokite svajoti. Nes svajonės pildosi“.
Spektaklyje kalbama lietuvių ir anglų kalbomis.
Informacija apie bilietus netrukus.
_______________________________________________________________________________
Režisierius, dramaturgas, scenografas: Rokas LAŽAUNYKAS;

Medijų menininkas, operatorius: Titas JURJONAS;
Kostiumų dizainas: Greta DIRMAUSKAITĖ;
Vaidina:  Skaistė Grašytė, Arvydas Šaučiūnas, Greta Dirmauskaitė, Titas Jurjonas, Emilija Dedelaitė, Mindaugas Gargasas, Gintarė Guntytė, Rugilė Tamošauskaitė, Miglė Janutėnaitė, Dominykas Vaitiekūnas.
Spektaklio kūrybinė komanda ir aktorių trupė: „Mr. Stagey“;

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!