ATEIVIŲ EKSPRESAS (2017)

Režisierius(-ė):
Trukmė: 45 min
Atgal
Artimiausi
spektakliai
10-05 Šeštadienis
21:00 val.
Didžioji salė
Choreografai ir atlikėjai: Žigan Krajnčan and Gašper Kunšek
Šviesos: Borut Bučinel
Mentorius: Kaja Lorenci
Prodiuseris: Nataša Zavolovšek
Produkcija: Flota, Ljubljana
Bendraautoriai: Plesni teater Ljubljana
Rėmėjai: Liublianos miesto savivaldybė, Slovėnijos Respublikos kultūros ministerija

 „Ateivių ekspresas“ – tai nuolat besikeičiantis spektaklis arba dar tiksliau: struktūrizuota improvizacija, kurios sandara yra pritaikoma ir keičiama su kiekvienu pasirodymu. Šis metodas ir šokėjams, ir pačiam spektakliui  suteikia galimybę kartu mokytis ir augti, kaskart siekiant naujų aukštumų, tačiau išlaikant bendras šaknis. Vidinė savitarpio kūrimo sąlyga yra DRAUGIŠKUMAS, nes viskas prasidėjo nuo draugystės, kuri ir toliau sėkmingai vystosi. Pagrindinė spektaklio būsena yra draugystės duetas, atveriantis duris trio. Borut Bučinel’io šviesos atveria skirtingą požiūrį į erdvę bei tamsos ir šviesos žaidimus.

Nors žiūrovų reakcijos gali būti skirtingos, kai kurie dalykai yra visuomet suprantami vienodai. TELEPATIJA tarp šokėjų persiduoda ir žiūrovams. Siekdamas bendros protinės ir dvasinės išraiškos (angliškai “išraiška” -  EXPression), šis spektaklis ieško vidinių žmogaus išraiškos šablonų ir buvimo kartu bei draugystės modelių.

Žigan Krajnčan and Gašper Kunšek

„Alien Express“ yra nedidelė kompanija, kuri savo veiklą pradėjo su tokio pačio pavadinimo pasirodymu „Alien Express“. Šokėjai šoka hiphopo, laisvo stiliaus ir šiuolaikinio šokio stiliuose, jie yra daugelio kovų ir konkursų nugalėtojai ir už savo darbą yra apdovanoti daugybe apdovanojimų. 2017 m. duetas „Alien express“ pasirodė „Aerowaves“ festivalyje.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!