Elementoriaus bitės: Edukacinis-kūrybinis užsiėmimas šeimai „Pagauk laimės paukštę“

Režisierius(-ė):
Trukmė: 1 val. 30 min.
Atgal
Kūrybinė grupė: Elementoriaus bitės

Kiekvienas savo vaikui linkime pagauti laimės paukštę, gyventi sėkmingą ir laimingą gyvenimą. Kiekvienas siekiam padėti savo vaikui tapti savarankišku, atsakingu, iniciatyviu, pasitikinčiu savimi žmogumi, drąsiai kuriančiu ir įgyvendinančiu savo planus, darniai sutariančiu su aplinkiniu pasauliu. Ar galime šių savybių lavinimui pasitelkti žaidimus?

Bendraminčių lektorių grupė ELEMENTORIAUS BITĖS kviečia 6-10 metų vaikus ir jų tėvelius į 1,5 val. edukacinį-kūrybinį užsiėmimą PAGAUK LAIMĖS PAUKŠTĘ.

Žaidybinių situacijų metu mokysimės pažinti save ir kitus, dirbti savarankiškai ir bendradarbiauti komandoje, tobulinsime lyderystės įgūdžius, lavinsime kūrybiškumą ir atkalumą, stiprinsime pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu žaisite edukacinius, socialinius, kūrybinius žaidimus kartu su aktoriumi, režisieriumi, teatro mokytoju Vytautu Gasiliūnu, pradinių klasių mokytoja metodininke, kūrybiško mokymosi projektų kuratore Rykante Šimkūnaite, etikos mokytoja, lektore, neformalaus ugdymo kuratore Dalia Lingiene.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!