Premjera! 2-OSIOS LAIPTINĖS RESPUBLIKA | Kauno miesto kamerinis teatras, rež. Sigita Pikturnaitė (su GP)

Režisierius(-ė): Sigita PIKTURNAITĖ
Trukmė: 1 val.
Premjeros data: 2021 m. rugsėjo 14 d.
Atgal
Artimiausi
spektakliai
01-09 Sekmadienis
15:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Sigita PIKTURNAITĖ
Autorius(-ė): Irena KUNEVIČIŪTĖ
Aktoriai: Eglė VALADKEVIČIŪTĖ ,Indrė VĖLYVYTĖ, Skomantas DUOPLYS
Kompozitorius(-ė): Artūras MURAUSKAS

Dėl techninių kliūčių, atšaukiamas spalio 24 d. spektaklis „2-osios Laiptinės Respublika". Bilietus galima grąžinti jų įsigijimo vietose arba persikelti į bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Kreiptis  kasa@kamerinisteatras.lt Mob. tel. 8 612 62 226.

SVARBU! Patekimas į renginį tik su galimybių pasu.

Pagrindiniai spektaklio veikėjai, tos pačios laiptinės kaimynai: „moksliukė“ Elė, „mis populiarioji“ Deima bei nuo kompiuterinių žaidimų priklausomas Rėjus, susipykę su savo šeimomis maištaudami nutaria čia, laiptinėje, įkurti savo nepriklausomą „2-iosios Laiptinės Respubliką“ ir tik nuo publikos pasirinkimų priklausys kaip ši „šalis“ gyvuos toliau. Žiūrovai ne tik patys rinks prezidentą, išgyvens valstybės sukūrimą, kilimą bei skilimą, beieškant teisingo kelio jai gyvuoti, bet ir susidurs su aktualiomis paauglystės problemomis: maištu, patyčiomis, populiarumo svarba, priklausomybe nuo technologijų ir socialinių tinklų, savęs, kaip asmenybės suvokimu, buvimo bendruomenės dalimi svarba.

Spektaklio metu žiūrovai patirs politinių rėžimų kaitas, ieškos problemų sprendimų ir bus skatinami išsakyti savo nuomonę. Aktyvi valstybės simuliacija įtrauks žiūrovus dalyvauti, kurti naujas gyvenimo šioje valstybėje  taisykles bei kvestionuoti jau seniai nusistovėjusias.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Projekcijų dailininkė - Ieva Šakalytė
Scenografė, teatro kostiumų ir šviesų dailininkė – Dalia Kiaupaitė

Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!