IŠEITIES TAŠKAS | TEATRONAS: KANDIDAS, arba OPTIMIZMO MIRTIS + diskusija

Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Trukmė: 1.20 val.
Premjeros data: 2019 m. rugsėjo 7, 8 d.
  • IŠEITIES TAŠKAS festivalis
Atgal
Artimiausi
spektakliai
09-17 Antradienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Aktoriai: Arnas AŠMONAS, Renida BALTRUŠAITYTĖ, Matas DIRGINČIUS, Milda NAUDŽIŪNAITĖ, Milda JONAITYTĖ, Karolis KASPERAVIČIUS
Kompozitorius(-ė): Jokūbas TULABA
Dailininkas(-ė): Aistis LANSBERGAS ir Martynas ARLAUSKAS

„Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei atsiras bent vienas, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ar kuris sau nebūtų nuolat kartojęs, esąs nelaimingiausias žmogus, meskite mane žemyn galva į jūrą!”

Spektaklis palies jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe, kurioje pragyvenimas, išgyvenimas ir sugyvenimas atima svajonių įgyvendinimo laiką, o vėliau – ir norą.

Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes „viskas įmanoma“, realioje „gyvenimo rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones, pasaulyje išgyventi, o ne jį taisyti.

Pastatyme „Teatrono“ trupė mėgins Kandido nepasiduodančiomis akimis pažvelgti į šias skaudžias temas per komiškumo prizmę.

PO SPEKTAKLIO VYKS DISKUSIJA

Diskusijoje dalyvauja:

Paulina Drėgvaitė – Kauno menininkų namų viešųjų ryšių koordinatorė.

Asta Volungė – Kauno menininkų namų Jaunimo (edukacijų) program kuratorė. Nuo šių metų KMN ėmė kurti ir kuruoti jaunimo (edukacijų) programą, ji rengs edukacijas tiek jauniems menininkams, tiek privilegijų stokojančiam jaunimui iš dienos centrų.

Milda Pivoriūtė – sociologė, kurios viena iš tyrinėjimo sričių yra jaunimo sociologija.

Ieva Dryžaitė – sociologė, VDU sociologijos doktorantė, jos mokslinių tyrinėjimų sritys yra lyčių, šeimos, socialinio kentėjimo, prekariteto bei laiko sociologija.

 

Diskusiją moderuoja RYTIS ZEMKAUSKAS


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!