Šokio spektaklis (g)round zero: amžiaus dvikova

Režisierius(-ė): Šokio trupė NUEPIKO
Trukmė: 48 min.
Premjeros data: 2016 m. lapkričio 17 d., Nacionalinis Kauno dramos teatras (Kaunas, Lietuva)
Atgal
Artimiausi
spektakliai
12-21 Šeštadienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Šokio trupė NUEPIKO
Idėja: Marius Pinigis
Choreografija ir atlikimas: Marius Paplauskas, Marius Pinigis, Andrius Stakelė
Muzika: Andrius Stakelė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas

„Rokis“, „Terminatorius“, „Gelbėtojai“, „Mirtina kova“, Briusas Lee, Muhammadas Ali, Michaelas Jacksonas, Jimmas Hedriksas, „Backstreet Boys“ ir „All4one“ - šie ir daugelis kitų filmų, jų personažų, muzikos atlikėjų, grupių ir aktorių yra M. Paplausko, M. Pinigio ir A. Stakelės įkvėpimo šaltinis. Todėl „(g)round zero“ nėra tik trijų skirtingų šokėjų sąjunga. Tai taip pat duoklė jų vaikystei ir to meto herojams. Tai duoklė jų laisvei ir drąsai, tam, kad fantazija išliktų.

Kurti spektaklį drauge šokėjus įkvėpė ne tik jų draugystė, bet ir sukaupta įvairi sceninė patirtis ir noras kelti sau naujus iššūkius: „Norėjome sukurti gražų, techniškai išpildytą spektaklį, tačiau taip pat norėjome išlaisvinti savyje gyvenančius vidinius vaikus, pažvelgti į procesą žaismingai ir skirtingų įvaizdžių pagalba iškelti kovos su savimi idėja. To linkime ir žiūrovams: atvykti į spektaklį nesitikint gilaus sceninio akto, o tiesiog atsipalaiduoti, nebijoti išlaisvinti savo vaizduotės ir panirti į kūrybine kelionę kartu su mumis“ – pasakoja Marius Pinigis.

Marus Pinigis – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Šiuo metu menininkas aktyviai garsina Lietuvą ir Kauno miestą šiuolaikinio šokio spektakliuose visame pasaulyje. Taip pat M. Pinigis yra projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” komandos narys, atstovaujantis jaunuosius menininkus. 2018-ais metais menininkui įteikta Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija.

Marius Paplauskas – profesionalus video kūrėjas, gatvės šokių atstovas, savo pasiekimais gerai žinomas gatvės šokių bendruomenėje ir atstovaujantis Lietuvą įvairiuose užsienio gatvės šokių čempionatuose.

Andrius Stakelė – profesionalus šiuolaikinio šokio atstovas, savo karjerą pradėjęs Kauno šokio teatre „Aura”. Vėliau kurį laiką šokęs Tenerifės saloje Ispanijoje ir Vokietijoje, menininkas ėmėsi elektronikos studijų Danijoje ir šiuo metu yra pripažintas, muziką šokio spektakliams kuriantis, kompozitorius.

Spektaklio apdovanojimai

Spektaklio autoriai nominuoti dviejose kategorijose (už spektaklio choreografiją ir už vaidmens atlikimą spektaklyje) „Auksinio Scenos Kryžiaus“ apdovanojimuose;

Spektaklis įvertintas Kauno „Fortūna“


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!