ELEMENTORIAUS BITĖS: Edukacinis kūrybinis užsiėmimas Bitmeškis

Režisierius(-ė):
Trukmė: 1 val. 30 min.
Atgal

Kūrybiškumas – vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių visus mūsų civilizacijos laimėjimus. Kūrybiškumo reikia dabar, dar svarbesnis jis taps ateityje. Jį, kaip ir kitus gebėjimus, būtina ugdytis. Niekada nėra nei per anksti, nei per vėlai lavinti lavinti vaiko kūrybingumo. ELEMENTORIAUS BITĖS kviečia 6-12 metų vaikus į edukacinį užsiėmimą BITMEŠKIS.

Žaisdami kūrybinius žaidimus ugdysime smalsumą, išradingumą, atradimo džiaugsmą. Jūsų laukia smegenų mankšta, apsilankymas pakvaišusio mokslininko žvėryne, netikėti kūrybiniai nuotykiai gyvūnijos pasaulyje, eksperimentas DIENA AUKŠTYN KOJOM.

Vaikai, kuriems leidžiama nevaržomai kurti, tampa laisvais ir kūrybingais suaugusiais. Pažadinkite vaiko smalsumą ir nuostabą, suteikite vaikui drąsos pažinti savo talentus ir supergalias, išmokykite jį laisvai išreikšti save įvairiomis priemonėmis. Taip suteiksite vaikams galimybę gyventi smagų ir spalvingą, įvairialypį, nuotykių nestokojantį gyvenimą. Kas gali būti stebuklingiau ir nuostabiau, nei stebėti, kaip vaikai išskleidžia sparnus?


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!