PINOKEYS JUDĖJIMAS: PERFORMANSAS

Režisierius(-ė): Indrė Puišytė Šidlauskienė
Trukmė: 3 val.
Premjeros data: 2021 m. rugpjūčio 18-19 d.
Atgal
Režisierius(-ė): Indrė Puišytė Šidlauskienė
Mentoriai-atlikėjai: Petras Lisauskas, Jurgis Jarašius, Andra Kavaliauskaitė,
Kūrybiniai bendradarbiai-atlikėjai: Ernesta Žemaitytė, Laura Stadalnikaitė, Rosita Aleksėjūnaitė, Donatas Urbonas, Eduardas Saprykinas, Vytautas Gasiliūnas, Marijus Tamošiūnas, Simonas Kriaučiūnas, Lea Milašauskė, Maksimas Golubev, Dominykas Vaitiekūnas, Ulna dance company studijos šokėjai

Performanso programa:

RUGPJŪČIO 18 D.
19 val. PinoKeys judėjimo transliacija su BALTA sala Audio/video storytelling‘as „P A K A N K A m i“ Andra Kavaliauskaitė, Simonas Kriaučiūnas, Lea Milašauskė, Laura Stadalninkaitė, Simonas Ginevičius.
Kartais yra dalykų, kurių plika akimi nepamatysi, bet tai nereiškia, kad jie neegzistuoja. Yra dalykų, kurie garse nejaukūs ir nepatogūs, todėl renkamės tylumą. Kartais esame per nuogi būti minioje, todėl renkamės vienumą. Kartais pritrūksta ramumos, todėl renkamės prisiglaudimą prie gamtos. Šiandien kaip niekad nesinori rėkti. Šokiruoti. Gąsdinti. Provokuoti. Šiandien norisi pratęsti kalbą, kuria pradėta kalbėti seniai, bet per tyliai. Šiandien norisi stiprinti vienas kitą, tik kartais išsigąstame. Nežinome kaip ir vis dar ieškome… O kartais užtenka labai mažai: išgirsti, kad esi ne vienas. Kad esi didesnis už didelį, o Tavo stiprybė - priimti save ir silpną. Nusivylusį. Ir praradusį tikėjimą. Ir… Mes nustumiame gailestį, mes šaukiamės supratingumą. Sąmoningumą. Palaikymą. Atvirumą. Atsidavimą ir Meilę. Žmogaus žmogui.
RUGPJŪČIO 19 D.
18.00 val. PINOKEYS judėjimas, 7 salų miesto performansų grandinė.
18.00 -18.15 val. Rusva sala. IŠSILUKŠTENIMAS. Petras Lisauskas, Ernesta Žemaitytė
Kauno miesto kamerinio teatro kiemelis (Kęstučio g. 74A)
18.30-18.40 val. Geltona sala. AUGIME. Jurgis Jarašius, Laura Stadalninkaitė, Rosita Aleksėjūnaitė (Laisvės al. 80)
18.45-18.55 val. Raudona sala. STREIKAS. Lina Laura Švedaitė, Donatas Urbonas, Eduardas Saprykinas, Indrė Puišytė Šidlauskienė, Vytautas Gasiliūnas, ULNA šokio trupės studijos šokėjai. (Laisvės al. 71) ties Nacionaliniu Kauno dramos teatru.
19.05-19.15 val. Mėlyna sala. RIBOS. Indrė Puišytė Šidlauskienė, Marijus Tamošiūnas. Pėsčiųjų tiltas į Nemuno salą (S.Daukanto tiltas).
19.30- 19.45 val. Balta sala. PAKANKAmi. (paroda) Andra Kavaliauskaitė, Simonas Kriaučiūnas, Lea Milašauskė, Laura Stadalninkaitė, Simonas Ginevičius. (Laisvės al. 58)
20.00-20.10 val. Žalia sala. ATRADIMAS. Maksimas Golubev, Vytautas Gasiliūnas, Dominykas Vaitiekūnas.
Žaliakalnio funikulierius. (Aušros g. 6)
20.20-20.40 PIRMIAUSIA GIMĖ MINTIS. Visi projekto dalyviai. Vienybės aikštė, Finalinė scena.
RENGINYS NEMOKAMAS
Performanse kuria profesionalūs scenos menų kūrėjai drauge su negalias turinčiais žmonėmis.
Projektas veikia Kauno miesto kamerinio teatro ir VšĮ Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 projekto “Įtraukioji scenos menu platforma”, kurios tikslas – žmonių su negalia ir menininkų patirties sutelkimas, kuriant meninius pasirodymus profesionalioje scenoje su skirtingais scenos menų profesionalais.
Projektą finansuoją Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija.

Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!