Elementoriaus bitės | pramoginis edukacinis užsiėmimas šeimai PROTO ATOSTOGOS

Režisierius(-ė):
Trukmė: 1:30
  • Šeimai
  • Nauja!
Atgal

Giliai širdyje visi mes, tarsi maži vaikai, laukiame Kalėdų stebuklo.

Tačiau tikrasis Kalėdų stebuklas slypi ne ryškiaspalvėse šviesose, gražiai supakuotose brangiose dovanose, blizgančiuose kalėdiniuose papuošimuose, beprasmiškame siautime ar šventime. Tikri stebuklai vyksta tada, kai dovanojame vieni kitiems savo dėmesį, prasmingą buvimą kartu, dalinamės savo mintimis, idėjomis, jausmais ir širdies šiluma.

Kaip pajusti didžiosios metų šventės laukimo džiaugsmą? Kokia smagia veikla laukiant Kalėdų pradžiuginti savo artimuosius, o gal ir nepažįstamuosius?

Kviečiame jus į pramoginį-edukacinį užsiėmimą KALĖDINĖS PROTO ATOSTOGOS. Visi kartu, maži ir dideli, kursime Kalėdinės nuotaikos receptą, mėgausimės Kalėdų kvapais, žaisime smagius žaidimus, eksperimentuosime kūrybinėse Stebuklo dirbtuvėse, įvairiaspalvėmis Šviesomis spalvinsime savo sukurtą Kalėdų istoriją. Jei leisite sau nevaržomiems žaisti, bendrauti ir kurti, pajusite tikras Kalėdines proto atostogas. Sutikite šventes pailsėję – pajuskite tikrąjį švenčių grožį ir prasmę! Sukurkime Kalėdinį stebuklą kartu!


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!