Knygos teatras: BALTAS NIEKAS, ARBA DRAUGYSTĖ TYLIAI

Režisierius(-ė): Redita Dominaitytė
Trukmė: 50 min.
Premjeros data: 2019 m. kovo 10 d.
Atgal
Režisierius(-ė): Redita Dominaitytė
Aktoriai: Arnas Danusas/Aurimas Bačinskas, Marija Chlebopaševaitė-Šviesa, Iveta Raulynaitytė
Kostiumai: Diana Paukštytė
Dramaturgija: Indrė Bručkutė
Muzika: Arnas Danusas (pagal V. Kernagio ir N. Čereškevičienės muziką)
Judesys: Sigita Mikalauskaitė
Grafikos dizainas: Fausta Miežytė
Foto ir video: Deivis Lukas
Projekto vadovė: Domantė Tirylytė

Spektaklis pagal Sigito Gedos eiles, skirtas 4-8 m. vaikams
Visiems ypatingiems, kurie ne tik girdi, bet ir jaučia

Koks yra pasaulis, kuriame nėra garso? Ar tikrai girdime, kai klausome? Ar esame geresni, kai girdime? Į visus šiuos klausimus bandys atsakyti aktorės bei režisierės Reditos Dominaitytės iniciatyva įkurtas „Knygos teatras“, išskirtinai inscenizuojantis lietuvių literatūrą. Savo antrąjį vaikams skirtą spektaklį „Baltas Niekas, arba Draugystė tyliai“ pagal Sigito Gedos poeziją nugabens tiek mažus, tiek didelius į stebuklingą vaikystės pasaulį.

Naujasis spektaklis „Baltas Niekas, arba Draugystė tyliai“, pasitelkdamas kosmoso ir virtualios realybės temas, supažindins šiuolaikinę vaikų kartą su lietuvių literatūra. Interaktyvus spektaklis mažiesiems, sukurtas bendradarbiaujant su Kernagio fondu, išsiskiria pasakojamuoju skaitoviniu žanru bei specialiomis priemonėmis, žadinančiomis jusles bei fantaziją.

Spektaklyje „Baltas Niekas, arba Draugystė tyliai“ jaunosios kartos aktoriai sieks atskleisti, kad mus supančiame pasaulyje egzistuoja ne tik kalba, bet ir tam tikri simboliai, gestai, o žodžiai nėra vienintelis bendravimo būdas. Jautrus bei nuoširdus „Knygos teatro“ spektaklis bandys parodyti vaikams visiškai kitokį, bet tuo pačiu ir atpažįstamą jiems pasaulį. Supažindins juos su ypatinga komunikacijos priemone – gestų kalba, integruojant šešėlio teatro principus bei pasitelkiant Vytauto Kernagio ir „Tele-bim-bam“ vadovės Neringos Čereškevičienės muzika. Tai dar viena labai svarbi „Knygos teatro“ bei naujojo jų spektaklio „Baltas Niekas, arba Draugystė tyliai“ misija.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!