58 SAPNAI

Režisierius(-ė): Renaldas BARTULIS
Trukmė: 1 val. 20 min.
Premjeros data: 2017 m. kovo 17 d.
  • Socialinis
Atgal
Režisierius(-ė): Renaldas BARTULIS
Autorius(-ė): Julius KELERAS
Aktoriai: Raimonda KIMBRAITĖ, Vytautas GASILIŪNAS
Kompozitorius(-ė): Gintaras POVILAVIČIUS
Dailininkas(-ė): Renaldas BARTULIS

Julius Keleras | 58 SAPNAI

„Tu neišgirdai… Daug kartų neišgirdai…“
(ištrauka iš Juliaus Kelero pjesės „58 sapnai“)

„58 SAPNAI“ – psichologinė drama pagal poeto, fotografo, dramaturgo Juliaus Kelero pjesę, aktualizuojanti nesusikalbėjimo, prarasto ryšio su savimi ir visuomene, potrauminės depresijos, realybės neigimo, problemas.

Spektaklio personažai – Sima ir Kostas – gyvena mūsų laike: vartojimo, šviečiančių ekranų ir reklamų laike, kuriame suvokti save tampa vis sudėtingiau. Jauni žmonės ieško savo vietos tarp dviejų kraštutinumų: egocentriško, apie savo veiksmų pasekmes kitiems negalvojančio, atsakomybės neprisiimančio žmogaus ir aplinkybių aukos, negalinčios gyventi savo gyvenimo.

„Pastebėjau, kad dabartinis žmogus vis dažniau rūpinasi tik savimi ir nemato, kas vyksta aplinkui. Arba mato, bet užsimerkia“, – teigia režisierius Renaldas Bartulis, pasirinkęs originalią spektaklio formą: veiksmas vyksta dviejose skirtingose pusėse, lyg du monospektakliai, simboline siena ir atskiriami, ir sujungiami. Ši forma atspindi ir esminį konfliktą tarp realaus gyvenimo ir iliuzijos, arba tarp noro atsiriboti nuo realaus gyvenimo ir noro į jį sugrįžti.

„Tai gyvenimas? Atleiskit, ponai, išdrįsiu patrukdyti, tai gyvenimas? Iš kurios ekrano pusės? Apšviestos ar tamsios?“ – klausia pjesės personažas.

Ar Sima ir Kostas, nenorintys gyventi ten, kur viskas vartojama ir parduodama, taip ir pasiliks po antklode toliau skaičiuoti sapnus?

– – – – – – – – –

VIDEO

– – – – – – – – –

DĖMESIO: Perkant bilietus iš anksto (ne vėliau kaip 14 d. iki spektaklio datos) juos galima įsigyti už specialią kainą. Taikoma net 30% NUOLAIDA nuo pilnos bilieto kainos.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!