APIE KĄ VISA TAI?

Režisierius(-ė): Balys IVANAUSKAS, Artūras DUBAKA
Trukmė: 1 val.
Premjeros data: 2021 m. rugsėjo 5 d.
Atgal
Režisierius(-ė): Balys IVANAUSKAS, Artūras DUBAKA
Aktoriai: Emilija JAUJININKAITĖ, Eglė ŠPOKAITĖ-DAPŠIENĖ, Justina NEMANYTĖ, Artūras DUBAKA , Balys IVANAUSKAS
Kostiumai: Elžbieta KVAŠYTĖ
Dailininkas(-ė): Julius KURŠIS

Dėl techninių nesklandumų atšaukiamas kovo 10 d. 18 val. spektaklis „Apie ką visa tai?".

Įsigytus bilietus per 14 d. galima persikelti į bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Būtina vietų rezervacija persikėlimui el. paštu kasa@kamerinisteatras.lt arba tel. 8 612 62 226. Bilietus taip pat galima gražinti jų įsigijimo vietoje.

„Apie ką visa tai?" - apie žmones, bėgantį laiką, mirtį ir prasilenkimus laike. Šis teatrinis vyksmas mozaikos principu sudėliotas iš G. Grajausko, E. Sriogaitės, A. Žagrakalytės, D. Čepauskaitės ir I. Valantinaitės eilėraščių bei gyvos muzikos ir šokio intarpų. Eilėraščiai čia virsta asmeninėmis aktorių istorijomis, žvilgsniais į mūsų pačių gyvenimo fragmentus ir pustonius: kasdienišką buitį, švelnią vienatvę, kandumą, trapumą, chaotišką šamaniškumą, vaikiškumą, filosofišką kontempliaciją ir kt.

Poezijos kalba scenoje leidžia išsakyti mintį labai koncentruotai, išgrynintai, nedaugžodžiaujant. Čia nėra nieko nereikalingo. Šiuolaikinė poezija artima kasdieniškai kalbai susiliedama su aktorių pasakojamomis istorijomis sudaro vientisą kūrinį, kuriame žiūrovui nematyti aiški skirtis tarp istorijų ir eilėraščių. Toks eilių skaitymo būdas pritraukia žiūrovą, kuris poezija paprastai nesidomi ir laužo stereotipinį poetinio vakaro įvaizdį. Programoje daug komizmo, satyros bei asmeniško ryšio su publika. Čia kiekvienas atėjęs, tiek jaunas, tiek senas - suras kažką artimo ir savito.

Kūrinys skirtas asmenims nuo 16 iki 100 metų.

Prodiuseris – Teatras P
Koprodiuseris – Kauno miesto kamerinis teatras

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros ministerija

Lengvai suprantamą tekstą atidarykite paspaudę čia: Apie ką visa tai?"

Prieinamumas:

     

Spektaklis prieinamas akliesiems ir silpnaregiams.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!