Atviras ratas: SAULĖTOJI LINIJA (N-16)

Režisierius(-ė): Justas Tertelis, Vesta Šumilovaitė
Trukmė: 1 val. 15 min.
Atgal
Režisierius(-ė): Justas Tertelis, Vesta Šumilovaitė
Autorius(-ė): Ivanas Vyrypajevas
Aktoriai: Justas Tertelis, Vesta Šumilovaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Liuka Songailaitė
Šviesų dailininkas: Ignas Lungevičius

Vienos dalies spektaklis

Teatro „Atviras ratas“ kūrėjai Vesta Šumilovaitė ir Justas Tertelis, pasitelkę spektaklio kūrybinę komandą, kviečia žiūrovus į vienos dalies spektaklį pagal vieno populiariausių šiuolaikinių rusų dramaturgų – Ivano Vyrypajevo – pjesę SAULĖTOJI LINIJA. Nors I. Vyrypajevas labai gerai pažįstamas Lietuvos teatro publikai, tačiau spektaklis pagal šią pjesę Lietuvoje kuriamas pirmą kartą.

Pjesės centrinė tema – dviejų žmonių tarpusavio santykiai šeimoje. Kaip kurti atvirą santykį su kitu žmogumi? Kaip nusiimti visas kaukes ir išsilaisvinti iš formalių, buitinių santykių? Kaip išgirsti vienas kitą ir augti kartu? Ir iš viso, ar tai yra įmanoma? Pjesės fabula remiasi dviejų sutuoktinių konfliktu, kuriuo bandoma išspręsti bei atskleisti vyro ir moters santykių painumą, susikaupusias nuoskaudas ir neišsipildžiusius lūkesčius, vis gilinančius prarają tarp dviejų žmonių. Per tragikomiškas ir puikiai atpažįstamas situacijas, I.Vyrypajevas šioje nenuspėjamoje komedijoje tarsi veda žiūrovams savotišką terapinį susitikimą – kaip laimingai bendrauti su žmona, vyru, partneriu ir pasauliu? Neeilinis autoriaus humoras, meistriškai struktūruoti dialogai, aktyvus pjesės ritmas.

„Saulėtoji linija” – tai drąsus ir atviras aktorių dueto eksperimentas, kuris ne tik tęsia teatro laboratorijos siekį kalbėti su žiūrovais savita teatrine kalba bei šiandienai aktualiomis temomis, bet ir kviečia atpažinti save teatre, pasitelkiant lengvą autoironiją, humoro jausmą bei pažinimo džiaugsmą.

 

 

 

Spektaklį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!