KEISTUOLIŲ TEATRAS: APIE NIEKĄ

Režisierius(-ė): Linas Jurkštas
Trukmė: 2 val. 15 min. (su pertrauka)
Premjeros data: 2019 m. sausio 25 d.
  • Nauja!
Atgal
Artimiausi
spektakliai
04-21 Antradienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Linas Jurkštas
Autorius(-ė): Linas Jurkštas
Aktoriai: Danas Kamarauskas, Jurgis Marčėnas, Gabrielius Zapalskis, Birutė Belada Tauterytė, Kamilė Petruškevičiūtė
Kompozitorius(-ė): Gabrielius Zapalskis
Dailininkas(-ė): Ramunė Skrebūnaitė

Ar kada nors pagalvojote, kaip gimsta spektaklis? Už uždarų durų tolimiausiuose teatro užkaboriuose tekstą it mantras kartojantys aktoriai, autoritetingas režisieriaus balsas, magiškai susidygsniuojantys kostiumai ir mąslus kompozitorius, kuriantis garso takelį? Nieko panašaus.

Trys aktoriai, vienas dramaturgas, vienas stalas ir trys kėdės – sveiki atvykę į spektaklio kūrimo procesą.
Iš ko atsiranda menas? Kuo panaši kūryba ir mirtis? Apie ką ir kaip kalba teatras? Kritikai meno portaluose, žiūrovai teatro rūbinėje, režisieriai interviu kultūros laidoms sako: apie viską. O mes statome spektaklį apie nieką.

Režisieriaus Lino Jurkšto spektaklis pagal paties sukurtą pjesę “Apie nieką” – komiškas, absurdiškas ir chuliganiškas meno šaržas, autoironijos prožektorių atgręžiantis į pačius kūrėjus. Nuo pirmojo pjesės skaitymo iki premjeros dienos per vieną vakarą aktorius palydintys žiūrovai vienu metu regi ir spektaklio kūrimo procesą, ir su itališkojo commedia dell’arte žanro prieskoniu suręstą istoriją apie jaunuolį, bandžiusį nugalėti Mirtį. Spektaklis “Apie nieką” – kūrybos užkulisiai, persikėlę į sceną, žaisminga provokacija bei miklus balansavimas tarp nonsenso ir klausimų apie egzistenciją.

 


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!