NESAMAS MIESTAS

Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Trukmė: 2 val. 20 min.
Premjeros data: 2015 m. spalio 9 d.
  • Pramogai
Atgal
Artimiausi
spektakliai
12-20 Pirmadienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Aktoriai: Jonas BARANAUSKAS, Margarita BLADŽENAUSKAITĖ, Vytautas GASILIŪNAS, Edita NICIŪTĖ, Marcelė SIRGEDIENĖ

Ar sudužusią meilę galima nešiotis plastikiniame maišelyje? Kaip ją grąžinti? Arba atpažinti žmoguje, kuris visada buvo šalia? Ši romantinė komedija apjungia devynias meilės ir praradimų istorijas, kuriose daug meilės pinklių, sudėtingų pokalbių, lengvos ironijos, džiaugsmų ir skausmo. Pagrindinė spektaklio tema – meilė. Tema, kuri nepasensta ir nenusibosta, kurios niekas niekada neišsems ir neišeikvos, tik vis atskleis naujų spalvų ir atspalvių. Spektaklis pristato devynias įsimylėjėlių poras, pasakoja net devynias meilės ir praradimų istorijas, kurios skleidžiasi tolimam, paslaptingam Nesamame mieste.

NESAMAS MIESTAS nėra pakrantės miestas, jis ne prie vandenyno, ir jo apskritai nėra. Tai mistinis miestas, susidedantis iš kelių šiaurinės Meino valstijos miestelių. Jei šis miestas iš tiesų egzistuotų, būtų nutolęs nuo visko – vandenynų, greitkelių, kitų miestų… Sustingęs ilgose, tamsiose ir sniegingose žiemose. Tačiau su skaidriai žaižaruojančia šiaurės pašvaiste ir virš įsimylėjėlių galvų kybančiu šaltu, skaidriu dangaus skliautu. Magiškojo realizmo burtus pjesės autorius skleidžia keistoje šiaurietiškoje atmosferoje ir jautriai stabdydamas laiką, kad žiūrovai pajustų tai, kas „nutinka žmonėms per vieną akimirką, vieną širdies dūžį“.

Kartais meilė trenkia lyg žaibas, o išėjusi palieka išdegintas dykras, būna, jog pamažu atsėlinusi prisijaukina ilgiems metams. Ir taip dažnai sukelia skausmą, apie kurį pasakoja visos devynios istorijos. Laimei, Nesamame mieste painūs meilės siužetai beveik visada pasiekia laimingas pabaigas. Sunkiai vienas kitą randantys, atpažįstantys ir suprantantys žmonės vis dėlto susitinka lemtingoje meilės akimirkoje, intensyvumu prilygstančioje visai amžinybei.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Režisierius: Arvydas LEBELIŪNAS
Autorius: Johnas CARIANI "Almost, Maine"
Dailininkas(-ė): Sergėjus BOCULLO
Iš anglų kalbos vertė: Vilija GRIGAITYTĖ

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.

Pritaikomumas:

     


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!