Elementoriaus bitės: DĖMESIO - DĖMESYS

Atgal

ELEMENTORIAUS BITĖS: DĖMESIO - DĖMESYS!

6-7 m. vaikams ir jų tėveliams.

Dėl greitėjančio gyvenimo tempo ir kasdien mus pasiekiančios informacijos gausos vis dažniau susiduriame su problema – išsiblaškiusiais, susikaupti negebančiais savo vaikais. Su dėmesio sunkumais susiduria ir itin gabūs, tarp daugybės idėjų besiblaškantys, ilgą laiką nuosekliai dirbti negalintys vaikai, ir nedrąsūs, tylūs, lėtesni vaikai, kurie ilgam susitelkia ties vienu dalyku, tačiau sunkiai perkelia dėmesį prie naujo dalyko, ir judrūs, energingi vaikai, kuriems sunku nusėdėti vietoj, ir mokymosi sunkumų patiriantys vaikai. Valingas dėmesio sukaupimas, susitelkimas į vieną dalyką, tikslingas perėjimas nuo vieno dalyko prie kito, atkaklus tikslo siekimas yra būtinas sėkmei pasiekti. Ar gali savo vaikui padėti tėvai? Kaip lavinti vaiko dėmesį namuose? Kaip išmokyti vaiką susikaupti prasmingai veiklai?

Užsiėmimo metu žaisime įvairius vaiko koncentraciją lavinančius žaidimus, atliksime žaismingus susikaupimo pratimus, išbandysime smagias dėmesingumą ugdančias praktikas. Žaidybinių situacijų metu mokysimės valingai sutelkti dėmesį ties vienu daiktu, perkelti dėmesį nuo vieno dalyko prie kito naudodamiesi visais savo jutimais – rega, klausa, judėjimu, lytėjimu. Susidraugaukite su dėmesiu!

Užsiėmimo metu žaisite edukacinius, socialinius, kūrybinius mokymosi žaidimus kartu su aktoriumi, režisieriumu, teatro mokytoju Vytautu Gasiliūnu, pradinių klasių mokytoja metodininke, kūrybiško mokymosi projektų kuratore Rykante Šimkūnaite, etikos mokytoja, lektore, neformalaus ugdymo kuratore Dalia Lingiene.

Trukmė: 90 min.

Kaina: 8 Eur

Dalyvių skaičius: iki 30

 

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!