Naujienos

Atgal

50% NUOLAIDA PREMJERAI 7 RATAI

  2019-08-21

Besibaigiant vasarai, naujo sezono ir artėjančios mokslo bei žinių dienos proga dovanojame 50% nuolaidą premjerinio spektaklio 7 RATAI bilietams.

Spektaklio dieną nuolaida negalios.

7 RATAI – muzikinis judesio spektaklis-ritualas.

Tai kelionė per 7 žmogaus energetinius centrus, kitaip vadinamus – ratais. Spektaklyje veiksmo kūrėjai ir stebėtojai veikia drauge, keliaudami per 7 spalvas, 7 kokybes, 7 garsus, 7 ritualines apeigas. Tai meditatyvus terapinis spektaklis nekasdieniškiems įspūdžiams.

Autentiškai skambanti senovinė įvairių Lietuvos regionų instrumentinė bei vokalinė muzika apjungiama šiuolaikiniu šokiu, animuotais simboliais, kur gyvai atliekamą kanklių, skudučių ir kitų tautiškų instrumentų bei sutartinių muziką lydi simboliniai, ritualiniai veiksmai.

Spektaklio idėja gimė iš siekio suvienyti lietuviškų apeigų, folkloro ir Rytų filosofijos požiūrį į žmogaus kelią savęs pažinimo link. Spektaklio režisierė daug metų gilinosi į jogos praktikas, ieškojo ir rado Rytų atitikmenų lietuviškoje kultūroje. Drauge su spektaklio kūrėjais, sugretindama lietuvišką ir Rytų kultūras, sukuriama meditatyvi atmosfera, kurioje dalyviai kviečiami patirti nekasdieniškas būsenas.

BILIETAIUžsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!