Naujienos

Atgal

DĖL BILIETŲ PERKĖLIMO IR GRĄŽINIMO

  2020-05-05

Mieli  žiūrovai,

Remiantis Lietuvos Respublikos Kultūros ir Teisingumo ministerijų parengtu įstatymu, turimų bilietų galiojimas yra pratęsiamas vieneriems metams nuo renginių draudimo pabaigos. Išsaugoję savo turimus bilietus, su jais galėsite apsilankyti tolimesniuose Kauno miesto kamerinio teatro spektakliuose. Kai tik žinosime, kada ir kokie spektakliai bus rodomi, teatro internetinėje svetainėje paskelbsime repertuarą ir informaciją, kaip sėkmingai pasinaudoti turimais bilietais.

Jeigu turite nepanaudotus "Gera dovana" ar "Laisvalaikio" dovanos kuponus,
rašykite:
el. paštu kasa@kamerinisteatras.lt
arba skambinkite:
tel. 8 612 62 226.

Labai kviečiame išsaugoti turimus bilietus ir apsilankyti renginiuose vėliau. Tokiu būdu padėsite kultūros ir meno kūrėjams atsilaikyti krizės metu.

Jeigu vis dėlto, nesutinkate laukti tolimesnių spektaklių, bilietus galėsite grąžinti ten, kur juos įsigijote. Bilietus, pirktus Kauno miesto kamerinio teatro kasoje, galėsite grąžinti nuo gegužės 12 d. atvykę į teatro kasą. Kasos darbo laikas artimiausiu metu bus paskelbtas teatro internetinėje svetainėje. Bilietus pirktus internetu, galėsite grąžinti, kai Tiketa atnaujins šią galimybę. Apie tai informuosime teatro internetinėje svetainėje.Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!