Naujienos

Atgal

Informacija žiūrovams dėl koronaviruso (COVID-19)

  2020-02-29

Reaguodami į gripo sezoną bei koronos viruso epidemijos plitimą, norime žiūrovus užtikrinti, jog konsultuojamės su valstybinėmis institucijomis ir vadovaujamės jų rekomendacijomis. Žiūrovai, jau įsigiję bilietus į spektaklius, bet dėl ligos ar prevenciniais sumetimais norintys pasilikti namie, galės bilietus persikelti į kitą jiems patogią datą (apie bilietų perkėlimo procedūrą skaitykite žemiau). Prireikus atšaukti spektaklį, pinigai už bilietus bus grąžinti.

Teatro patalpose ėmėmės prevencinių priemonių - dažnai vėdiname patalpas, dezinfekuojame durų rankenas ir turėklus, teatre yra apsauginių kaukių ir dezinfekcinių servetėlių rankoms - naudokitės jomis!

Ieškantiems informacijos apie apsisaugojimo būdus ir prevencijas, kviečiame vadovautis sveikatos ministerijos nurodymais. Internete galite gyvai stebėti viruso plitimo žemėlapį. Taip pat sveikatos apsaugos ministerija kviečia būti sąmoningais ir grįžus iš viruso židinio vietų registruotis jos sistemoje, kad būtų galima laiku suteikti pagalbą ir stebėti padėtį.

Informacija tiems, kurie dėl ligos ar prevencijos nusprendžia neatvykti į teatrą:

  • Jei esate apdraudę savo bilietą Tiketos bilietų draudimu - pasinaudokite juo. Tokie, apdrausti bilietai, nebus perkeliami į kitą renginį;
  • Jei jūsų bilietas neapdraustas, dėl jo perkėlimo į kitą renginį kreipkitės į teatro kasą jos darbo valandomis: nuo pirmadienio iki penktadienio 11-18 val., savaitgaliais - 1 val. iki renginio. Kasos mob. tel. 8-612 62226, el.paštas: kasa@kamerinisteatras.lt. Apie savo neatvykimą ir bilietų perkėlimą turite pranešti iki renginio, į kurį esate nusipirkę bilietus, dienos.
  • Jei spektaklis bus atšauktas, turėsite du pasirinkimus: grąžinti bilietą arba  jį persikelti į kitą renginį.

DĖMESIO! Kol nėra kito pranešimo apie spektaklius ir bilietų galiojimą, susijusio su virusų plitimu, Jūsų bilietų galiojimas bus pratęstas iki šio teatro sezono pabaigos - iki birželio 19 d. (norint pratęsti/persikelti bilietą būtina susisiekti su teatro kasa).

Saugokime vieni kitus!Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!