Naujienos

Atgal

Patvirtinti Kultūros pasai virtualioms edukacijoms!

  2021-01-04

Naujus metus pradedame džiugiomis žiniomis! Sulaukėme Kultūros pasų patvirtinimo nuotolinėms teatro edukacijoms! Jau šį mėnesį menininkai galės virtualiai susitikti su moksleiviais ir drauge kurti bei smagiai leisti laiką.

Kviečiame į šias virtualias edukacijas ir spektaklius:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1. Spektaklis 5-10 m. vaikams "MILŽINAS MAŽYLIS" (Rež. Eglė Kižaitė, trukmė 45min.)

Spektaklyje atgija žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvos krašto kultūros ir gamtos objektus – kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Glėbo ežeras, Vokės upė, Plauskinių kaimas ar Kuršių nerija? Spektaklio herojus – Milžinas, kurį tėvai nusprendžia pavadinti Mažyliu. Jis kartu su tėvais gyvena netoli Vilniaus, tačiau toks gyvenimas jam atsibosta. Milžinas Mažylis leidžiasi į kelionę po Lietuvą, kurios metu susipažįsta su įvairiais mitiniais herojais.

Spektakliu kūrėjai siekia pristatyti Lietuvos kultūrinį ir gamtinį žemėlapį, parodyti, kiek daug įdomių vietų, objektų čia esama, paskatinti vaikų norą keliauti, pažinti Lietuvos kraštą, o taip pat įtraukti į keliones ir krašto pažinimą ir savo tėvelius. Spektaklis pasakoja skirtingų objektų atsiradimą. Kiekvienas objektas – ar tai būtų medis, kalnas ar upė – turi savo istoriją. Spektaklio kūrėjai kviečia jas išgirsti ir kartu kurti Lietuvos mitinį pasaulį!


2. Kūrybinės dirbtuvės progimnazinėms ir gimnazinėms klasėms "DramaLab"

Dramos Laboratorija „Jei būčiau personažas“ - tai literatūros pamokos kitu formatu progimnazinėms ir gimnazinėms klasėms, vykstančios zoom platformoje. Drama yra visur – gyvenime, literatūros kūriniuose, kine, teatre – visur! Visur, kur yra VEIKĖJAI ir KONFLIKTAS, vykstantis viduje arba išorėje. Visa tai analizuoja DramaLab. Skaitysime pjeses, gilinsimės į personažą, su kuriuo galima susitapatinti, ir dramaturgą, kuriuo galima tapti. Kartu su moksleiviais analizuosime draminę konflikto ir personažų santykių struktūrą, taip pat aptarsime autoriaus kūrybinius sprendimus ir jų raišką.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Edukacijas galima užsisakyti jau dabar!

Dėl platesnės informacijos ir užsakymų kreipkitės:

el. paštu: edukacija@kamerinisteatras.lt
tel.: 8-683 26054

Registruotis taip pat galima per kultūros paso sistemą.Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!