Naujienos

Atgal

Tarptautinę laimės dieną: renginiai su laimo kokteiliais ir 50% nuolaidos spektakliams!

  2019-03-13

Kovo 20 d. švenčiame Tarptautinę laimės dieną! Laimę kursime ne tik įvairiais renginiais, kurių metu vaišinsime Laimės simbolio – laimo – kokteiliais, bet ir 50% nuolaidomis visiems bilietams.

Laimės dienos renginiai:

14 val. Kauno miesto 3-4 kl. mokinių MENINIO SKAITYMO KONKURSO finalinis etapas

Dalyvauja 12 finalistų su mokytojais ir tėveliais.
Vertinimo komisijoje dalyvauja: Kauno miesto kamerinio teatro aktoriai: Vytautas Gasiliūnas ir Alma Masiulionytė.
Trukmė – 2 val.
Dalyvavimas nemokamas.

17 val. Žaidimas-vakaronė PEMPINĖS iš ciklo GYVOSIOS ISTORIJOS

„Gyvosios istorijos“ – tai spektaklis-žaidimas, kviečiantis pasinerti į istoriją ne kaip į politinių įvykių seką, bet kaip į kultūrinę, buities, papročių, kasdieninio gyvenimo detalių visumą. Istorija čia suvokiama per socialines vertybes – giminystę, kaimynystę, bendramintiškumą (o taip pat per lietuviui įgimtą žemdirbišką kultūrą). Tai teatrinis vyksmas, džiaugtis ir švęsti prisimenant praeitį, kviečiantis dalintis prisiminimais, praturtinti dabartį asmeninėmis istorijomis ir interpretacijomis.
„Pempinės“  – tai „Gyvųjų istorijų“ dalis, skirta pavasario temai. Liaudies kalendoriuje Pempinės – atbundančios gamtos diena, todėl šią dieną kviečiame prisiminti pavasario šventes, pirmąjį išėjimą į gamtą, laukimą tos minutės, kai jau bus galima panerti rankas į kvapnią žemę, beriant į ją sėklas ar sodinant daigelius.
Kviečiame švęsti, dalintis, būti kartu. Spektaklis-žaidimas skirtas senjorams, tačiau dalyvauti gali įvairaus amžiaus žmonės, senjorai ir jų šeimos nariai.


Veda – aktorė Edita Niciūtė
Dailininkė – Rusnė Vazgienė
Dalyvauja: vokalinis moterų ansamblis „Slaunos su škarpetkutėm“, etnomuzikologė Laura Lukenskienė


Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba

Skirta senjorams ir jų artimiesiems.


Dalyvavimas nemokamas. Spektaklio-žaidimo metu vyks mainytuvės – vietoj bilieto galima atsinešti rankdarbį, uogienės stiklainį, pyrago gabalėlį, obuolį, kambarinę gėlę, eilėraštį ar gerą nuotaiką!

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija tel. 8 675 27 570.

19 val. Loretos Vaskovos paskaita KAS YRA DOKUMENTINIS TEATRAS?

Visiems gerai žinomas žanras – dokumentinis kinas.  O kas yra dokumentinis teatras ir kaip jis kuriamas? Šiuos klausimus viešoje paskaitoje nagrinės teatro režsierė Loreta Vaskova.
Paskaitos metu ji pristatys dokumentinio teatro raidą, supažindins su įvairių šalių spektaklių pavyzdžiais ir papasakos kuo tokio tipo spektaklio kūrybinis procesas skiriasi nuo dramos. Paskaitoje bus galima sužinoti kokia specifika pasižymi dokumentinis teatras ir kokius tikslus sau išsikelia dokumentinio teatro kūrėjai. Po paskaitos vyks diskusija, kurioje bus galima užduoti iškilusius klausimus.


Paskaitos trukmė – 1 val. 10 min.


Įėjimas laisvas.

RepertuarasUžsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!