Sąmoningo judesio dirbtuvės "NEPATOGUS KŪNAS"

Atgal

Visi gyvenimo nepatogumai ne tik įsirašo į mūsų fizinę atmintį, bet ir formuoja mūsų kūno kalbą. Kiekvienas susigūžimas nuo baimės, įtampa nuo streso, persikreipimas dėl nepatogumų blokuoja laisvą, kūrybinę mintį. Sąmoningo judėjimo dirbtuvių “Nepatogus kūnas” tikslas – judesio ir šokio terapijos pagalba paskatinti sąmoningai judėti, nebijoti labiau pasitikėti savimi, padėti išsilaisvinti, nes išlaisvindami kūną, galime išlaisvinti savo idėjas ar mintis. Dirbtuvių metu įsitrauksime į kiek kitokį, kūrybišką ir smagų judėjimo procesą, kuris suteiks ne tik komfortą kūnui, padės atsikratyti ar apsisaugoti nuo tam tikrų fizinių skausmų, pakylės emociškai, bei leis atviriau ir labiau pasitikinčiai žvelgti į save, siekti savo užsibrėžtų tikslų išryškinat stipriausias savo savybes ir tapti “patogaus kūno” savininkais kasdienybeje. Išlaisvinti kūną – tai išlaisvinti kūno kalbą ir kūrybiškumą.

NEPATOGAUS KŪNO dirbtuvės vyks 1 kartą per savaitę, iš viso 8 užsiėmimai. Programa sudaryta taip, kad kiekvieno užsiėmimo metu būtų skirtas dėmesys vis kitoms kūno dalims, tokiu būdu suteikiant žinių apie visą kūną, todėl dirbtuvės neužsakomos po vieną užsiėmimą, o tik kaip pilnas dviejų mėnesių ciklas.

Dirbtuves veda šokėja, choreografė ir šokio pedagogė Indrė Puišytė Šidlauskienė. Indrė dirba su jaunimu ir vaikais šokio trupėje „Libra“, Kauno choreografijos mokykloje, Kauno šokio teatre „Aura”, anksčiau dėstė universitetuose šokio dicipliną. Indrė šokėjos karjerą pradėjo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, vėliau studijavo choreografijos specialybę, šokio magistrą. Šoko pas Agniją Šeiko, buvo viena iš Kauno šokio teatro „Aura” pagrindinės trupės šokėjų. Nuo 2012 m. yra šiuolaikinio šokio asocijacijos narė, apdovanota Kauno „Fortūnos“ diplomais už autorinį šokio spektaklį „Rezonansas“, taip pat kartu su „Auros” trupe už spektaklį „Padaryk iš manęs jungiklį“. 
Dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių ir seminarų. Šiuo metu kuria choreografiją dramos teatrų pastatymuose, tarpdisciplininiuose projektuose, kuria vaidmenis spektakliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose, veda seminarus.

___________________________________________________________________________________________________________________________

2020 m. spalio-lapkričio NEPATOGUS KŪNAS grupės:

“Ramaus poilsio” (pelėdoms) – ketvirtadieniais 18:00-19:00 val. (spalio 22, 29, lapkričio 5, 12, 19, 26 d, gruodžio 3, 10 d.)

Registracija ir apmokėjimas

Galimas apmokėjimas – iškart pilnas viso ciklo arba kas mėnesį, bet ne vėliau kaip iki 5-os mėnesio dienos.

Nepatogaus kūno dirbtuvių mokestis (8 užsiemimai)  – 80 Eur

Registruokitės užpildę formą:
https://forms.gle/UgwG7WiZ8imcVLPb8

Sąskaitą apmokėjimui atsiųsime užpildžius formą.

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!