VAKARAS O

Atgal

VAKARAS O (14-19 m. paaugliams)
Poetinis reiškinys „Vakaras O“
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Trukmė:
50 min.
Kaina:
8 Eur
Dalyvių skaičius:
iki 55
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

„Vakaras O“ tai – poezijos, tikrų istorijų ir muzikos kompozicija. Raidė O simbolizuoja ratą, begalybę, pradžios ir pabaigos nebuvimą. Šiame pasirodyme visi segmentai sudėlioti būtent taip, kad moksleiviai panirtų į vis kito žmogaus gyvenimo etapo būsenas. Viskas prasideda nuo vaikiškų eilėraščių ir istorijų, pamažu pereina į jaunatviškus, paaugliškus eilėraščius, vėliau – dar brandesnius, kol pasiekiame mirties, išėjimo, susitaikymo temas ir pamažu vėl grįžtame prie vaikiškų eilėraščių. Edukaciniame vyksme nagrinėjamos meilės, gyvenimo prasmės ir būties temos, kur lengvai ir greitai perkandami eilėraščiai keičiasi su sunkiais, neišsprendžiamais simboliais apkrautais senųjų klasikų darbais.
Aktoriai Balys Ivanauskas ir Artūras Dubaka sukūrė unikalų poetinį reiškinį iš eilėraščių, pačių kurtos muzikos ir netikėtų interaktyvių improvizacijų.

„Vakarą O“ – įspūdingą, didžiųjų šalies literatūros kūrėjų – Vytauto Stankaus, Sigito Gedos, Dovydo Grajausko, Jono Meko, Martyno Vainilaičio, Rimvydo Stankevičiaus, Mindaugo Nastaravičiaus, Vlado Braziūno, Donaldo Kajoko ir kt. – kūrybą apjungiantį pasirodymą.

„Vakaras O“ pasirodyme susijungia istorijų, muzikos bei interaktyvių improvizacijų segmentai, kurių apsuptyje V. Stankaus, S. Gedos, B. Januševičiaus, D. Grajausko, J. Meko ir D. Kajoko eilėraščiai. Kurių dėka keliaujame nuo gimimo iki mirties. Pasirodyme nagrinėjamos meilės, gyvenimo prasmės ir būties temos.

Edukacinio vyksmo metu moksleiviai turi galimybę panirti į vis kito žmogaus gyvenimo etapo būsenas. Viskas prasideda nuo vaikiškų eilėraščių ir istorijų, pamažu pereina į jaunatviškus, paaugliškus eilėraščius, vėliau – dar brandesnius, kol pasiekiame mirties, išėjimo, susitaikymo temas ir pamažu vėl grįžtame prie vaikiškų eilėraščių. Pasirodyme nagrinėjamos meilės, gyvenimo prasmės ir būties temos. Edukacijoje dinamiškai kinta lengvi ir greitai perkandami eilėraščiai su sunkiais, neišsprendžiamais simboliais apkrautais senųjų klasikų darbais.

REGISTRACIJA SU KULTŪROS PASU >

Dėl edukacijos užsakymo kreiptis tel.: 862904946 arba el. paštu edukacija@kamerinisteatras.lt

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!