HIROŠIMA, MANO MEILE!

Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Trukmė: 1 val.
Premjeros data: 2016 m. gegužės 8 d.
  • Pramogai
  • Terapijai
Atgal
Artimiausi
spektakliai
10-18 Trečiadienis
18:00
Mažoji salė
Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Autorius(-ė): Marguerite DURAS
Aktoriai: Edita NICIŪTĖ, Antanas KIŠŪNAS
Kostiumai: Aldona JANKAUSKIENĖ
Kompozitorius(-ė): Raimundas EIMONTAS
Dailininkas(-ė): Aldona JANKAUSKIENĖ

Marguerite Duras | Hiroshima mon Amour

Legendinio Marguerite Duras kūrinio „Hiroshima, mon amour“ pastatymas teatro scenoje. Tai jautri istorija apie du mylinčius žmones ir vieną akimirką jų gyvenime, prieš kurią nublanks visos dienos. Tai kvietimas į pokalbį apie meilę, apie kurią kalbama teatro kalba. Apie meilę. Labai tikrą, labai spontanišką. Išliekančią ir paliekančią žymę visam gyvenimui, bet nevystomą toliau. Nutrūkstančią, ar tikriau – nutraukiamą pačių personažų. Procesas sustabdomas tam, kad jis išliktų. Šis eksperimentinis pastatymas nustebins žiūrovą netradiciniais erdvės sprendimais, aktorių nuoširdumu ir muzikos įtaiga.

Pasak režisieriaus Ramūno Abukevičiaus, spektaklis HIROŠIMA, MANO MEILE yra kūrinys, kuris šiandien taip pat itin aktualus. Nors pjesės autorė Marguerite Duras anuomet rašė turėdama omenyje Hirošimos tragediją, dabar, pasak režisieriaus, mes ir vėl gyvename branduolinės grėsmės akivaizdoje.

Marguerite Duras (tikr. Marguerite Donnadieu) – prancūzų rašytoja, „naujojo romano“ krypties atstovė, dramaturgė, scenaristė ir filmų režisierė. Garsiausi jos sukurti scenarijai filmams: Hirošima, mano meile (režisierius Alain Resnais), Meilužis (režisierius Jean-Jacques Annaud), Indijos daina (režisierė Marguerite Duras).

Spektaklyje rūkoma.

 

Lengvai suprantamą tekstą atidarykite paspaudę čia: "Hirošima, mano meile"

Prieinamumas:

   


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!