IŠEITIES TAŠKAS 2020: Judesio dirbtuvės 3-6 m. vaikams "Nepatogus kūnas"

Režisierius(-ė):
Trukmė:
Atgal

Ikimokyklinis amžius yra pats reikšmingiausias ugdant vaikų fizinį raštingumą - tai puikus laikas vaikus išmokyti pasirinkti ne tik mėgstamą fizinę veiklą, bet ir tinkamai pasirinkti saugius fizinius pratimus.

Kontaktinio susitikimo metu pagilinsime video edukacinius užsiėmimus aptarimais, kūrybiškais ieškojimais, kitokių būdu padaryti ta patį savaip, atsižvelgiant į kiekvieno dalyvaujančio fiziologiją ir amžių.

Priklausomai nuo amžiaus ir skirtingų fizinių gebėjimų, pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio, perteikiant tai judesio, šokio pagalba. Tokiu būdu mankštinsime ne tik vaikų kūną, bet ir mažųjų kūrybiškumą. Pamokėlė skatins pačius vaikus kurti, improvizuoti ir fantazuoti, lavinti vaizduotę.

Tai yra įvadinis užsiėmimas į sąmoningo judejimo dirbtuvių ciklą "Nepatogus kūnas". Dirbtuvių tikslas įtraukti vaikus į kiek kitokį, kūrybišką, įdomų ir smagų judėjimo procesą. Judesio ir šokio terapijos pagalba skatinti vaikus sąmoningai judėti, padėti išsilaisvinti, nes išlaisvindami kūną, galime išlaisvinti savo idėjas, mintis, nebijoti, labiau pasitikėti savimi.

Dirbtuves veda Indrė Puišytė-Šidlauskienė – šokėja, choreografė, šokio pedagogė, dirbanti su jaunimu ir vaikais šokio trupėje „Libra“ , Kauno choreografijos mokykloje, Kauno šokio teatre „Aura” , anksčiau dėsčiusi universitetuose šokio dicipliną studentams. Indrė šokėjos karjerą pradėjo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, vėliau studijavo choreografijos specialybę, šokio magistrą. Šoko pas Agniją Šeiko, buvo viena iš Kauno šokio teatro „Aura” pagrindinės trupės šokėjų. Nuo 2012 m. yra šiuolaikinio šokio asocijacijos narė, apdovanota Kauno „Fortūnos“ diplomais už autorinį šokio spektaklį ,Rezonansas“ , taip pat kartu su „Auros” trupe už spektaklį „Padaryk iš manęs jungiklį“.

Dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių ir seminarų. Šiuo metu kuria choreografiją dramos teatrų pastatymuose, tarpdisciplininiuose projektuose, kuria vaidmenis spektakliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose, veda seminarus.

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes. Negalintiems dėvėti kaukių rekomenduojama nešioti veido skydelį.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!