Kvėpavimas (N-16)

Režisierius(-ė): Agnija LEONOVA
Trukmė: 2 val. 20 min.
Premjeros data: 2021 m. gruodžio 11, 12 d.
Atgal
Artimiausi
spektakliai
04-19 Trečiadienis
18:00 val.
Mažoji salė
Režisierius(-ė): Agnija LEONOVA
Aktoriai: Inga ŠEPETKAITĖ, Šarūnas ZENKEVIČIUS
Kompozitorius(-ė): Demetrio CASTELLUCCI
Režisierės asistentė: Gintarė ŠMIGELSKYTĖ
Choreografė: Gintarė ŠMIGELSKYTĖ
Scenografija: Guoda JARUŠEVIČIŪTĖ
Video projekcijų dailininkas: Ričard ŽIGIS
Šviesų dailininkas: Dainius URBONIS

Dėl techninių nesklandumų atšaukiamas kovo 15  d. 18 val. spektaklis „Kvėpavimas". Įsigytus bilietus galima persikelti į kovo 14 d., balandžio 19  d. rodymą arba bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Būtina rezervacija kasa@kamerinisteatras.lt arba  tel. 8 612 62 226. Bilietus taip pat galima gražinti jų įsigijimo vietoje. 

Atsiprašome už nesklandumus.

Pagal Duncan McMillan pjesę „Plaučiai“ .

Ar dažnai pagalvojate, kad planuojant šeimą svarbu atsižvelgti į klimato kaitą?

„Aš galėčiau skraidyti į Niujorką ir atgal kasdien septynerius metus... Ir vis tiek nepalikčiau tokio anglies pėdsako, kokį paliksiu pagimdžiusi vaiką. Du tūkstančiai tonų CO2. Tai Eifelio bokšto svoris. Aš pagimdysiu Eifelio bokštą.“ /iš pjesės/

Pora bando priimti svarbiausią gyvenime sprendimą – susilaukti vaiko. Jie išsilavinę, jie rūšiuoja atliekas ir rūpinasi pasaulio problemomis. Jiems rūpi žmonijos ateitis. Ir staiga jų šeimyninis klausimas tampa ypatingai sudėtingas. Jei per daug galvosi – niekada neapsispręsi. Jei paskubėsi – tai gali tapti pražūtimi. Vaiko pradėjimui reikia tinkamų priežasčių. Tik štai kokios priežastys yra tinkamos? Ir kas pirmiau bus sunaikintas – pasaulis ar santykiai? Režisierė Agnija Leonova kviečia į spektaklį pagal britų dramaturgo Duncano McMillano pjesę „Plaučiai“. Dramoje klimato kaita, kaip globalinės katastrofos simbolis (ar Damoklo kardas), kuria nerimą keliančią aplinką poros santykiams, daro įtaką jiems. Spektaklio kūrėjai kelia klausimą – ar pora iš tiesų ieško sprendimo, ar vis dėlto, svarstydama apie pasaulį, bėga nuo savo santykių? Spektaklis ypatingai tinka poroms, kurios ieško prasmingo ir turiningo laiko praleidimo.

Koprodiuseris – VšĮ „Tartum be ribų“

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Prieinamumas:


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!