ĮRAŠO TRANSLIACIJA: MILŽINAS MAŽYLIS

Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Trukmė: 45 min.
Premjeros data: 2019 m. birželio 15, 16 d.
Atgal
Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Aktoriai: Danas KAMARAUSKAS, Karolina Elžbieta MIKOLAJŪNAITĖ, Gabrielius ZAPALSKIS

MILŽINAS MAŽYLIS – pasakojimas, kuriame atgyja žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvą. Kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Žirnajos ežeras, Džiugo kalnas, Kuršių nerija? Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių  žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!

Spektaklio herojus – milžinas Kernius, kurio vardas iš tiesų reiškia „mažylis“, kartu su tėvais gyvena Kernavėje, bet čia jam pabosta. Jis leidžiasi į kelionę prie jūros ir aplanko visą Lietuvą. Istorija prasideda dar visai lygiame Lietuvos krašte, o kaip jame dygo kalnai ir ežerai, jums papasakos Vėjų teatras. Kviečiame Lietuvos mitinį pasaulį kurti kartu! Spektaklis 5+ amžiaus vaikams ir jų tėveliams. Bilietas reikalingas ir suaugusiam, ir vaikui (nepriklausomai nuo vaiko amžiaus). Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

_______________________________________________________________________________________________________________________

Režsisierė: Eglė Kižaitė
Autorė: Kotryna Zylė
Kostiumai: Dalia Kiaupaitė
Dailininkė: Dalia Kiaupaitė
Konsultuojanti dramaturgė: Monika Baranauskaitė
Koprodiuseris: Vėjų teatras

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:
 
Spektaklio bilietą galima įsigyti iki balandžio 30 d. 21:00 val. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas iki balandžio 30 d. 23:59 val., tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 72 val., per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje.


Pritaikomumas:

   


Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!