MILŽINAS MAŽYLIS

Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Trukmė: 45 min.
Premjeros data: 2019 m. birželio 15, 16 d.
Atgal
Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Aktoriai: Danas KAMARAUSKAS, Karolina Elžbieta MIKOLAJŪNAITĖ, Gabrielius ZAPALSKIS

DĖMESIO! 
Dėl aktoriaus ligos atšaukiamas sausio 16 d. 14 val. vaikiškas spektaklis „Milžinas Mažylis". Įsigytus bilietus galima persikelti į sausio 30 d. spektaklį „7 ratai", vasario 26 d. 14 val. spektaklį „Milžinas Mažylis" arba į būsimus kovo, balandžio spektaklius (repertuaras bus patikslintas). Būtina rezervacija kasa@kamerinisteatras.lt arba  tel. 8 612 62 226. Bilietus taip pat galima gražinti jų įsigijimo vietoje.

MILŽINAS MAŽYLIS – pasakojimas, kuriame atgyja žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvą. Kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Žirnajos ežeras, Džiugo kalnas, Kuršių nerija? Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių  žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!

Spektaklio herojus – milžinas Kernius, kurio vardas iš tiesų reiškia „mažylis“, kartu su tėvais gyvena Kernavėje, bet čia jam pabosta. Jis leidžiasi į kelionę prie jūros ir aplanko visą Lietuvą. Istorija prasideda dar visai lygiame Lietuvos krašte, o kaip jame dygo kalnai ir ežerai, jums papasakos Vėjų teatras. Kviečiame Lietuvos mitinį pasaulį kurti kartu! Spektaklis 5+ amžiaus vaikams ir jų tėveliams. Bilietas reikalingas ir suaugusiam, ir vaikui (nepriklausomai nuo vaiko amžiaus). Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.

_______________________________________________________________________________________________________________________

Režsisierė: Eglė Kižaitė
Autorė: Kotryna Zylė
Kostiumai: Dalia Kiaupaitė
Dailininkė: Dalia Kiaupaitė
Konsultuojanti dramaturgė: Monika Baranauskaitė
Koprodiuseris: Vėjų teatras


Prieinamumas:

  


Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!