ĮRAŠO TRANSLIACIJA: MILŽINAS MAŽYLIS

Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Trukmė: 45 min.
Premjeros data: 2019 m. birželio 15, 16 d.
Atgal
Artimiausi
spektakliai
02-28 Sekmadienis
12:00 val.
Internete
Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė

MILŽINAS MAŽYLIS – pasakojimas, kuriame atgyja žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvą. Kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Žirnajos ežeras, Džiugo kalnas, Kuršių nerija? Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi milžinu Kerniumi sukurti legendinių Lietuvos vietovių  žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir vėliau, drauge su tėveliais lankant savo kraštą!

Spektaklio herojus – milžinas Kernius, kurio vardas iš tiesų reiškia „mažylis“, kartu su tėvais gyvena Kernavėje, bet čia jam pabosta. Jis leidžiasi į kelionę prie jūros ir aplanko visą Lietuvą. Istorija prasideda dar visai lygiame Lietuvos krašte, o kaip jame dygo kalnai ir ežerai, jums papasakos Vėjų teatras. Kviečiame Lietuvos mitinį pasaulį kurti kartu! Spektaklis 5+ amžiaus vaikams ir jų tėveliams. Bilietas reikalingas ir suaugusiam, ir vaikui (nepriklausomai nuo vaiko amžiaus). Spektaklį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

_______________________________________________________________________________________________________________________

Režsisierė: Eglė Kižaitė
Autorė: Kotryna Zylė
Aktoriai: Danas KAMARAUSKAS, Karolina Elžbieta MIKOLAJŪNAITĖ, Gabrielius ZAPALSKIS
Kostiumai: Dalia Kiaupaitė
Dailininkė: Dalia Kiaupaitė
Konsultuojanti dramaturgė: Monika Baranauskaitė
Koprodiuseris: Vėjų teatras

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Peržiūrą aktyvuoti galite vasario 13 d. 12 valandą, transliacija bus preinama ir ją peržiūrėti bus galima 72 valandas.

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Peržiūrą aktyvuoti galite vasario 21 d. 12 valandą, transliacija bus preinama ir ją peržiūrėti bus galima 72 valandas.

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Peržiūrą aktyvuoti galite vasario 28 d. 12 valandą, transliacija bus preinama ir ją peržiūrėti bus galima 72 valandas.

Pritaikomumas:

   


Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!