NACIONALINĖS DARŽOVĖS

Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Trukmė: 2 val.
Premjeros data: 2018 m. spalio 5 d.
  • Pramogai
Atgal
Artimiausi
spektakliai
03-01 Penktadienis
18:00
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Aktoriai: Raimonda KIMBRAITĖ, Vytautas GASILIŪNAS, Artūras SUŽIEDĖLIS/Dominykas VAITIEKŪNAS
Autorius: Tim JANSON "Chelsea Win ehk Kartulimoos"
Dailininkas: Artūras ŠIMONIS

„Ar nenusibodo? Viskas visada kažkaip ne taip.
Niekas kažkodėl taip ir nesikeičia..?
Pagaliau atėjo laikas nuspręsti, už ką statai savo gyvenime!"
/ iš pjesės /

„Nacionalinės daržovės“ – tai buities tragikomedija apie kasdienį mūsų gyvenimą ir problemas, su kuriomis susiduriame ar kuriomis gyvename. Tai spektaklis apie tai, kur kartais įstringame, iš ko dažnam nepavyksta išeiti. Trys spektaklio herojai – paprasti, neturtingi žmonės, besitikintys stebuklo. Įprastos, „iki kaulų smegenų“ pažįstamos detalės, garsai ir veiksmai, iš kaimynų kiemo sklindanti pop muzika, internetiniai patarimai, kaip pozityviai nusiteikti.

Kaip gyventi šansų nesuteikiančioje visuomenėje? Kokių pastangų reikia išgyventi nuolatiniame nepritekliuje? Kiek gelbsti neįgyvendinamų svajonių ar iliuzijų „terapija“? Kiekviena problema turi tris sprendimo būdus: susitaikyti, kad kitaip nebus, prisitaikyti, kad nebesikankintum, ir išeiti iš kankinančios situacijos. Kurį iš jų paprastai pasirenkate?

Rutinoje besisukančių žmonių gyvenimas, pasidavimas aplinkybėms ir įsitikinimas, kad nieko negali pakeisti, paverčia mus daržovėmis. Spektaklio autoriai kviečia netapti daržovėmis ir žadina ryžtui keisti savo aplinką: nustoti kaltinti aplinkybes ir joms pasiduoti, nustoti kaltinti vieniems kitus, o verčiau imtis ryžtingų sprendimų ir pakeisti savo gyvenimą į orų, veiksmingą buvimą drauge. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

PERSPĖJIMAS 1: Į spektaklį ateikite pavalgę, nes nosį kutens kopūstų sriubos kvapas.
PERSPĖJIMAS 2: Nusiteikite kaimyniškai, nes už sienos vyks vestuvė

Spektaklyje skamba „Modern Talking“, „C.C. Catch“, „Simply Red“, Džordanos Butkutės, SEL ir kt. dainos bei hardcore stiliaus muzika. Naudojama LRT archyvinė medžiaga. Spektaklyje rūkoma.

Lengvai suprantamą tekstą atidarykite paspaudę čia: „Nacionalinės daržovės" 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Prieinamumas:

   

 


Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!