Prodiuserių ugdymo programa „PRODIUSAI COLAB"

Atgal

Analogų Lietuvoje neturinčią jaunųjų scenos menų prodiuserių ugdymo programa „PRODIUSAI COLAB" - tai Kauno miesto kamerinio teatro ir „Kaunas 2022" bendra iniciatyva būsimiesiems scenos meno prodiuseriams ruošti. Beveik dviejų metų trukmės programos dalyviai mokysis ne tik paskaitose ar kūrybinėse laboratorijose, bet ir turės galimybę žinias pritaikyti realybėje – per kūrybinę praktiką vieno iš programos mentorių organizacijoje. Atliekant praktiką dalyviams bus skirta stipendija arba dalinis finansavimas projektui įgyvendinti.

2022-ieji – kūrybinės praktikos metai, kuomet, po teorinio kurso programos, dalyviai tobulinasi mentorių organizacijose  įgyvendindami asmeninį projektą. Per šiuos metus visuomenei bus pristatyti net šeši dalyvių sukurti asmeniniai projektai ir renginiai, kurie yra įtraukti ir į Kaunas Europos Kultūros Sostinė 2022 programą.

Renginių kalendorių galite sekti čia.

Daugiau apie programą: www.prodiuseriuakademija.lt

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ugdymo programos mentoriai:

 • Ana Ablamonova (prodiuserė, viešosios įstaigos „Operomanija“
  ir šiuolaikinės operos festivalioNaujosios operos akcija vadovė);

 • Gintarė Masteikaitė (prodiuserė, Lietuvos šokio informacijos centro vadovė,
  tarptautinių festivalių „ConTempo" ir ,,Naujasis Baltijos šokis" organizatorė);

 • Darius Vizbaras (prodiuseris, VšĮ ,,Kosmos Theatre" vadovas);

 • Rusnė Kregždaitė (prodiuserė, ,,Meno ir mokslo laboratorijos" įkūrėja ir vadovė);

 • Goda Giedraitytė (Tarptautinio menų festivalio „Plartforma“ ir
  Šeiko šokio teatro prodiuserė, asociacijos „Žuvies akis“ pirmininkė);

 • Jurga Knyvienė (Kauno miesto kamerinio teatro vadovė.)

2020-2022 m. mokymuose dalyvauja:

 • Justina Kecoriūtė (Ekonomikos ir politikos bakalauro studijų absolventė (ISM University of Management and Economics). Aktyvi straipsnių apie marketingą ir keliones rašytoja, scenos menų prodiuserė.)
 • Rita Kernagytė (Fizikos ir kompiuterių mokslo bakalauro studijų absolventė (Lietuvos Edukologijos universitetas). Aktyvi duomenų analitikė, programuotoja ir scenos menų prodiuserė.)
 • Gintarė Šmigelskytė (Vaidybos magistro studijų absolventė (Royal Academy of Dramatic Arts). Aktyvi aktorė, šokėja ir scenos menų prodiuserė.)
 • Ugnė Užkurėlytė (Rinkodaros bakalauro studijų absolventė (Vilniaus Kolegija). Aktyvi komunikacijos specialistė, projektų vadovė ir scenos menų prodiuserė.)
 • Ugnė Žukauskaitė (Inovacijų valdymo ir antreprenerystės magistro studijų absolventė (Kauno Technologijos universitetas). Aktyvi fotografė, renginių koordinatorė ir scenos menų prodiuserė.)
 • Martyna Žukaitė (Kūrybos komunikacijos bakalauro studijų absolventė (Vilniaus Universitetas). Aktyvi muzikos kūrėja, renginių koordinatorė, projektų vadovė ir scenos menų prodiuserė.)
 • Vasara Visockaitė (Rinkodaros ir kūrybinės reklamos bakalauro studijų absolventė (London South Bank University). Aktyvi šokėja, choreografė ir scenos menų prodiuserė.)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Projektą pristato:


Visais su programa susijusiais klausimais galite kreiptis el. paštu: colab@kamerinisteatras.lt

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!