Repertoire

Back
2019.08.31 Saturday
10:00 h
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.08.31 Saturday
12:00 h
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.09.01 Sunday
10:00 h
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.09.01 Sunday
12:00 h
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.09.07 Saturday
18:00 h
Nauja!
Sielai
2019.09.08 Sunday
16:00 h
Nauja!
Sielai
2019.09.17 Tuesday
18:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | KANDIDAS arba OPTIMIZMO MIRTIS Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2019.09.18 Wednesday
15:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | ALBERAI, WRU? Director Paulius MARKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.09.18 Wednesday
16:30 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | ALBERAI, WRU? Director Paulius MARKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.09.18 Wednesday
18:30 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | ALBERAI, WRU? Director Paulius MARKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.09.18 Wednesday
20:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | ALBERAI, WRU? Director Paulius MARKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.09.18 Wednesday
22:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | SIGNALAI Director Paulius MARKEVIČIUS
2019.09.19 Thursday
15:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
2019.09.19 Thursday
18:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | ALYTAUS MIESTO TEATRAS: KITOKIA Director Andra KAVALIAUSKAITĖ
Place Big Hall
2019.09.21 Saturday
14:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS| LMTA: GULBĖ JUODA Director Greta ŠEPLIAKOVAITĖ
Place Small Hall
2019.09.21 Saturday
18:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
2019.09.22 Sunday
14:00 h
IŠEITIES TAŠKAS festivalis
IŠEITIES TAŠKAS | LMTA: DULKĖTI VEIDRODŽIAI Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.09.25 Wednesday
19:00 h
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Arts Printing House Pocket Hall
2019.10.09 Wednesday
18:00 h
Nauja!
KEISTUOLIŲ TEATRAS: APIE NIEKĄ Director Linas Jurkštas
Place Big Hall
2019.10.10 Thursday
18:00 h
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
2019.10.25 Friday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.10.27 Sunday
16:00 h
Pramogai
OKT: WEDDING Director Oskaras KORŠUNOVAS
Place Big Hall
2019.10.27 Sunday
19:00 h
Pramogai
OKT: WEDDING Director Oskaras KORŠUNOVAS
Place Big Hall
2019.10.31 Thursday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.11.05 Tuesday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.11.12 Tuesday
18:00 h
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
2019.11.14 Thursday
19:00 h
Socialiniai
Nauja!
OKT: TRANS TRANS TRANCE Director Kamilė GUDMONAITĖ
Place Big Hall
2019.11.28 Thursday
18:00 h
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!