Repertoire

Back
2019.12.15 Sunday
11:00 h
Šeimai
2019.12.15 Sunday
15:00 h
Šeimai
2019.12.15 Sunday
17:00 h
Šeimai
2019.12.16 Monday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.16 Monday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.12.20 Friday
18:00 h
Socialiniai
Pramogai
2019.12.21 Saturday
18:00 h
Pramogai
Šokio spektaklis (g)round zero: amžiaus dvikova Director Šokio trupė NUEPIKO
Place Big Hall
2019.12.22 Sunday
18:00 h
2019.12.26 Thursday
14:00 h
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.12.28 Saturday
16:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.12.29 Sunday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.12.31 Tuesday
19:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2020.01.05 Sunday
16:00 h
Premjera! SUPERHEROJAI Director Loreta VASKOVA
Place Big Hall
2020.01.07 Tuesday
18:00 h
Stipru
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.01.10 Friday
18:00 h
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
2020.01.11 Saturday
16:00 h
Pramogai
Terapijai
HIROSHIMA, MON AMOUR Director Ramūnas ABUKEVIČIUS
Place Small Hall
2020.01.12 Sunday
12:00 h
IŠ KUR AŠ? Director Raimonda Kimbraitė
Place Small Hall
2020.01.14 Tuesday
18:00 h
Premjera! SUPERHEROJAI Director Loreta VASKOVA
Place Big Hall
2020.01.15 Wednesday
18:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2020.01.17 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.01.18 Saturday
18:00 h
IŠEITIES TAŠKAS | LMTA: DULKĖTI VEIDRODŽIAI Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Small Hall
2020.01.18 Saturday
19:00 h
Supergalios | Premjera! Director Karolina Žernytė
2020.01.19 Sunday
12:00 h
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2020.01.22 Wednesday
18:00 h
Pramogai
Socialinis
NATIONAL VEGETABLES Director Agnė DILYTĖ
Place Big Hall
2020.01.24 Friday
18:00 h
Socialiniai
Pramogai
2020.01.25 Saturday
11:00 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.01.25 Saturday
13:30 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.01.25 Saturday
16:00 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.01.25 Saturday
17:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2020.01.26 Sunday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2020.01.29 Wednesday
18:30 h
Stipru
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Small Hall
2020.01.30 Thursday
18:00 h
Stipru
The Pillowman Director Gintaras VARNAS
Place Big Hall
2020.01.31 Friday
19:00 h
Stipru
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2020.02.06 Thursday
18:00 h
Pramogai
Socialinis
NATIONAL VEGETABLES Director Agnė DILYTĖ
Place Big Hall
2020.02.07 Friday
18:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2020.02.08 Saturday
12:00 h
Premjera! MOMO Director Gildas ALEKSA
Place Small Hall
2020.02.09 Sunday
12:00 h
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2020.02.13 Thursday
18:00 h
Premjera! SUPERHEROJAI Director Loreta VASKOVA
Place Big Hall
2020.02.14 Friday
18:00 h
Stipru
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.02.15 Saturday
16:00 h
Pramogai
Terapijai
HIROSHIMA, MON AMOUR Director Ramūnas ABUKEVIČIUS
Place Small Hall
2020.02.16 Sunday
15:00 h
ALKSNIŠKĖS Director Gytis PADEGIMAS
Place Big Hall
2020.02.19 Wednesday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2020.02.20 Thursday
18:00 h
Stipru
The Pillowman Director Gintaras VARNAS
Place Big Hall
2020.02.21 Friday
19:00 h
Supergalios | Premjera! Director Karolina Žernytė
2020.02.22 Saturday
16:00 h
Socialiniai
Pramogai
2020.02.23 Sunday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2020.02.26 Wednesday
18:30 h
Stipru
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.02.28 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.02.29 Saturday
18:00 h
Stipru
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2020.02.29 Saturday
19:00 h
Stipru
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
Place Kaunas Central Bookstore

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!