Repertoire

Back
2019.10.18 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialinis
NATIONAL VEGETABLES Director Agnė DILYTĖ
Place Big Hall
2019.10.19 Saturday
18:00 h
Socialinis
58 DREAMS Director Renaldas BARTULIS
Place Small Hall
2019.10.20 Sunday
17:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.10.23 Wednesday
19:00 h
Sielai
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2019.10.24 Thursday
18:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2019.10.25 Friday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.10.26 Saturday
16:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.10.27 Sunday
16:00 h
Pramogai
OKT: WEDDING Director Oskaras KORŠUNOVAS
Place Big Hall
2019.10.27 Sunday
19:00 h
Pramogai
OKT: WEDDING Director Oskaras KORŠUNOVAS
Place Big Hall
2019.10.27 Sunday
19:00 h
Supergalios | Premjera! Director Karolina Žernytė
2019.10.29 Tuesday
18:00 h
Nauja!
Sielai
Socialiniai
2019.10.31 Thursday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Alytus City Theatre
2019.10.31 Thursday
18:00 h
Sielai
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Small Hall
2019.11.05 Tuesday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.11.08 Friday
18:00 h
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
2019.11.09 Saturday
18:00 h
SPĄSTAI | OBJEKTŲ IR KAUKIŲ TEATRAS Director Jūratė TRIMAKAITĖ
Place Big Hall
2019.11.10 Sunday
18:00 h
Sielai
HIROSHIMA, MON AMOUR Director Ramūnas ABUKEVIČIUS
Place Small Hall
2019.11.12 Tuesday
18:00 h
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
2019.11.13 Wednesday
19:00 h
Socialinis
58 DREAMS Director Renaldas BARTULIS
Place Small Hall
2019.11.14 Thursday
19:00 h
Socialiniai
Nauja!
OKT: TRANS TRANS TRANCE Director Kamilė GUDMONAITĖ
Place Big Hall
2019.11.15 Friday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.11.17 Sunday
15:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.11.17 Sunday
18:00 h
Sielai
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
Place Kaunas Central Bookstore
2019.11.20 Wednesday
18:00 h
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
2019.11.20 Wednesday
18:00 h
Sielai
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Small Hall
2019.11.21 Thursday
18:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2019.11.22 Friday
19:00 h
Sielai
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2019.11.23 Saturday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.11.24 Sunday
12:00 h
Nauja!
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.11.24 Sunday
14:00 h
Nauja!
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.11.27 Wednesday
18:00 h
Sielai
The Pillowman Director Gintaras VARNAS
Place Big Hall
2019.11.28 Thursday
18:00 h
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
2019.11.29 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialinis
NATIONAL VEGETABLES Director Agnė DILYTĖ
Place Big Hall
2019.11.30 Saturday
19:00 h
Supergalios | Premjera! Director Karolina Žernytė
2019.12.13 Friday
18:00 h
Sielai
DREAMWORKS Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.12.14 Saturday
13:00 h
Premjera! MOMO Director Gildas ALEKSA
Place Small Hall
2019.12.14 Saturday
17:00 h
Sielai
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2019.12.15 Sunday
11:00 h
Šeimai
2019.12.16 Monday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.16 Monday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.17 Tuesday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.18 Wednesday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
10:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
14:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2019.12.19 Thursday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.12.20 Friday
18:00 h
Nauja!
Sielai
Socialiniai
2019.12.21 Saturday
18:00 h
Šokio spektaklis (g)round zero: amžiaus dvikova Director Šokio trupė NUEPIKO
Place Big Hall
2019.12.26 Thursday
14:00 h
Nauja!
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2019.12.28 Saturday
16:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2019.12.29 Sunday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2019.12.31 Tuesday
19:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!