Repertoire

Back
2020.04.04 Saturday
16:00 h
Stipru
Šeimai
THE WAY OF THE WIND Director Gildas ALEKSA
Place Big Hall
2020.04.05 Sunday
12:00 h
Milžinas Mažylis Director Eglė Kižaitė
Place Big Hall
2020.04.05 Sunday
18:00 h
Stipru
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
Place Kaunas Central Bookstore
2020.04.07 Tuesday
18:00 h
Socialiniai
Pramogai
2020.04.09 Thursday
18:30 h
Stipru
MARI KARDONA Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Small Hall
2020.04.10 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialiniai
Premjera! NIGGAZ Director Agnius JANKEVIČIUS
Place Big Hall
2020.04.11 Saturday
11:00 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.04.11 Saturday
13:30 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.04.11 Saturday
16:00 h
Terapijai
Pramogai
SKIN LAID BARE Director Karolina ŽERNYTĖ
Place Cellar
2020.04.14 Tuesday
19:00 h
OKT / Vilniaus miesto teatras: „MONGOLIJA“ Director Darius Gumauskas
Place Big Hall
2020.04.17 Friday
18:00 h
Pramogai
ALMOST, MAINE Director Arvydas LEBELIŪNAS
Place Big Hall
2020.04.18 Saturday
12:00 h
IŠ KUR AŠ? Director Raimonda Kimbraitė
Place Small Hall
2020.04.18 Saturday
16:00 h
STALO TEATRAS: Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“ Director Saulė Degutytė
Place Big Hall
2020.04.19 Sunday
11:00 h
Šeimai
2020.04.19 Sunday
15:00 h
Šeimai
2020.04.21 Tuesday
11:00 h
Nauja!
Šeimai
KEISTUOLIŲ TEATRAS: ILGOJI PERTRAUKA Director Olga Lapina
Place Big Hall
2020.04.21 Tuesday
18:00 h
Nauja!
KEISTUOLIŲ TEATRAS: APIE NIEKĄ Director Linas Jurkštas
Place Big Hall
2020.04.23 Thursday
18:30 h
Pramogai
Terapijai
HIROSHIMA, MON AMOUR Director Ramūnas ABUKEVIČIUS
Place Small Hall
2020.04.24 Friday
18:00 h
Pramogai
Socialinis
NATIONAL VEGETABLES Director Agnė DILYTĖ
Place Big Hall
2020.04.25 Saturday
17:00 h
Premjera! SUPERHEROJAI Director Loreta VASKOVA
Place Big Hall
2020.04.26 Sunday
12:00 h
Šeimai
Spektaklis vaikams 7 RATAI | Premjera! Director Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Place Big Hall
2020.04.26 Sunday
15:00 h
Stipru
NOCTURNE Director Gytis PADEGIMAS
Place Kaunas Central Bookstore
2020.04.29 Wednesday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Small Hall
2020.05.20 Wednesday
18:00 h
PREMJERA! KAFKA INSOMNIA Director Žilvinas VINGELIS
Place Big Hall
2020.05.21 Thursday
18:00 h
PREMJERA! KAFKA INSOMNIA Director Žilvinas VINGELIS
Place Big Hall
2020.09.20 Sunday
18:00 h
Pramogai
STONES IN HIS POCKETS Director Gytis PADEGIMAS
Place Kupiškis Cultural Centre
2020.10.08 Thursday
18:00 h
Premjera! SUPERHEROJAI Director Loreta VASKOVA

Sign up
To our newsletter

And be the first to get the information!