Repertuaras

Atgal
Bilietus platina TIKETA.LT ir teatro kasa Kęstučio g. 74a kasdien 11-18 val.
2019.02.23 Šeštadienis
18:00 val.
Terapijai
Pramogai
4 MORTOS Režisierius(-ė): Darius RABAŠAUSKAS
Vieta: Didžioji salė
2019.02.24 Sekmadienis
11:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.02.24 Sekmadienis
13:30 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.02.24 Sekmadienis
16:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.02.26 Antradienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
VĖJO PRIGIMTIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2019.02.27 Trečiadienis
18:00 val.
Šeimai
UPĖS PO ŽEME Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Didžioji salė
2019.02.28 Ketvirtadienis
18:00 val.
Atviras ratas: SAULĖTOJI LINIJA (N-16) Režisierius(-ė): Justas Tertelis, Vesta Šumilovaitė
Vieta: Didžioji salė
2019.03.01 Penktadienis
16:00 val.
2019.03.02 Šeštadienis
18:00 val.
Operomanija: BLOGI ORAI Vieta: Didžioji salė
2019.03.03 Sekmadienis
11:00 val.
2019.03.03 Sekmadienis
15:00 val.
2019.03.03 Sekmadienis
17:00 val.
2019.03.05 Antradienis
18:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Mažoji salė
2019.03.06 Trečiadienis
19:00 val.
2019.03.08 Penktadienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
VĖJO PRIGIMTIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2019.03.09 Šeštadienis
11:30 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.03.09 Šeštadienis
14:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.03.09 Šeštadienis
18:00 val.
Sielai
HIROŠIMA, MANO MEILE! Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2019.03.10 Sekmadienis
14:00 val.
Socialinis
ALKSNIŠKĖS | Laikinosios sostinės atminimo metams Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Didžioji salė
2019.03.12 Antradienis
18:00 val.
Sielai
PAGALVINIS Režisierius(-ė): Gintaras VARNAS
Vieta: Didžioji salė
2019.03.13 Trečiadienis
18:00 val.
AKMENYS JO KIŠENĖSE (Klaipėda) Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Klaipėdos dramos teatro Mažoji salė
2019.03.13 Trečiadienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
MARI KARDONA Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2019.03.15 Penktadienis
19:00 val.
Prancūziškojo teatro trupė „Komsa“: FERDINANDAS BRUNAS Režisierius(-ė): Olga SIMONOVA (Ukraina)
Vieta: Didžioji salė
2019.03.16 Šeštadienis
18:00 val.
Meno ir mokslo laboratorija: REIKALAI Režisierius(-ė): Paulius Markevičius
Vieta: Didžioji salė
2019.03.17 Sekmadienis
12:00 val.
Knygos teatras: BALTAS NIEKAS, ARBA DRAUGYSTĖ TYLIAI Režisierius(-ė): Redita Dominaitytė
Vieta: Didžioji salė
2019.03.17 Sekmadienis
14:00 val.
Knygos teatras: BALTAS NIEKAS, ARBA DRAUGYSTĖ TYLIAI Režisierius(-ė): Redita Dominaitytė
Vieta: Didžioji salė
2019.03.17 Sekmadienis
19:00 val.
MARI KARDONA (Vilnius) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: LMTA teatro cechas
2019.03.21 Ketvirtadienis
18:00 val.
HIROŠIMA, MANO MEILE (Kėdainiai) Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Vieta: Kėdainių kultūros centras
2019.03.23 Šeštadienis
18:00 val.
Socialinis
BAD RABBITS | SAMURAJAUS KNYGA Režisierius(-ė): Agnius Jankevičius
Vieta: Didžioji salė
2019.03.24 Sekmadienis
11:00 val.
Šeimai
Dansema | ŠVIESIUKAI (0-2 m.) Vieta: Didžioji salė
2019.03.26 Antradienis
18:00 val.
KOREKTŪROS KLAIDA (Kupiškis) Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Vieta: Kupiškio kultūros centras
2019.03.28 Ketvirtadienis
18:00 val.
Socialinis
Nauja!
NACIONALINĖS DARŽOVĖS Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Vieta: Didžioji salė
2019.03.29 Penktadienis
18:00 val.
Pramogai
NESAMAS MIESTAS Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Vieta: Didžioji salė
2019.03.30 Šeštadienis
18:00 val.
Terapijai
Pramogai
4 MORTOS Režisierius(-ė): Darius RABAŠAUSKAS
Vieta: Didžioji salė
2019.03.31 Sekmadienis
13:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.03.31 Sekmadienis
15:30 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2019.03.31 Sekmadienis
18:00 val.
Sielai
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2019.03.31 Sekmadienis
18:30 val.
Socialinis
58 SAPNAI Režisierius(-ė): Renaldas BARTULIS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.02 Antradienis
18:00 val.
Šeimai
UPĖS PO ŽEME Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Didžioji salė
2019.04.03 Trečiadienis
18:00 val.
VĖJO PRIGIMTIS (Panevėžys) Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Panevėžio teatras "Menas"
2019.04.03 Trečiadienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
MARI KARDONA Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.05 Penktadienis
18:00 val.
Pramogai
KOREKTŪROS KLAIDA | Laikinosios sostinės atminimo metams Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Vieta: Didžioji salė
2019.04.06 Šeštadienis
18:00 val.
Sielai
HIROŠIMA, MANO MEILE! Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.07 Sekmadienis
12:00 val.
Šeimai
MEGZTINIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2019.04.09 Antradienis
18:00 val.
Sielai
PAGALVINIS Režisierius(-ė): Gintaras VARNAS
Vieta: Didžioji salė
2019.04.10 Trečiadienis
18:00 val.
Pramogai
NESAMAS MIESTAS Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Vieta: Didžioji salė
2019.04.12 Penktadienis
19:00 val.
Socialinis
BAD RABBITS | SAMURAJAUS KNYGA Režisierius(-ė): Agnius Jankevičius
Vieta: Didžioji salė
2019.04.13 Šeštadienis
16:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.13 Šeštadienis
18:00 val.
MARI KARDONA (Vilnius) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: "Atviro rato" studija
2019.04.14 Sekmadienis
18:00 val.
Sielai
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2019.04.16 Antradienis
18:00 val.
2019.04.17 Trečiadienis
18:00 val.
NESAMAS MIESTAS (Telšiai) Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Vieta: Telšių raj. savivaldybės Žemaitės dramos teatras
2019.04.17 Trečiadienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
MARI KARDONA Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.19 Penktadienis
19:00 val.
Sielai
Nauja!
VĖJO PRIGIMTIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2019.04.25 Ketvirtadienis
18:00 val.
Socialinis
58 SAPNAI Režisierius(-ė): Renaldas BARTULIS
Vieta: Mažoji salė
2019.04.28 Sekmadienis
11:00 val.
Šeimai
Dansema | MOZAIKA (0-3 m.) Vieta: Didžioji salė
2019.04.28 Sekmadienis
15:00 val.
Šeimai
Dansema | MOZAIKA (0-3 m.) Vieta: Didžioji salė
2019.04.30 Antradienis
18:00 val.
Sielai
DREAMWORKS Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Didžioji salė
2019.05.04 Šeštadienis
18:00 val.
2019.05.10 Penktadienis
19:00 val.
Socialinis
BAD RABBITS | SAMURAJAUS KNYGA Režisierius(-ė): Agnius Jankevičius
Vieta: Didžioji salė
2019.05.11 Šeštadienis
19:00 val.
Sielai
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2019.06.01 Šeštadienis
19:00 val.
Sielai
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!