Repertuaras

Atgal
Bilietus platina TIKETA.LT ir teatro kasa Kęstučio g. 74a darbo dienomis 11-18 val., savaitgaliais 1 val. prieš renginį.
2020.02.19 Trečiadienis
18:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Mažoji salė
2020.02.20 Ketvirtadienis
18:00 val.
Stipru
PAGALVINIS (N-16) Režisierius(-ė): Gintaras VARNAS
Vieta: Didžioji salė
2020.02.21 Penktadienis
19:00 val.
SUPERGALIOS Režisierius(-ė): Karolina Žernytė
Vieta: Laipiojimo centras Miegantys drambliai
2020.02.22 Šeštadienis
12:00 val.
Premjera! MOMO Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Mažoji salė
2020.02.22 Šeštadienis
16:00 val.
Socialiniai
Pramogai
KANDIDAS, arba OPTIMIZMO MIRTIS (N-16) Režisierius(-ė): Gildas Aleksa
Vieta: Didžioji salė
2020.02.23 Sekmadienis
12:00 val.
MILŽINAS MAŽYLIS Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Vieta: Didžioji salė
2020.02.23 Sekmadienis
14:00 val.
MILŽINAS MAŽYLIS Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Vieta: Didžioji salė
2020.02.26 Trečiadienis
14:00 val.
Premjera! SUPERHEROJAI (Biržai) Režisierius(-ė): Loreta VASKOVA
Vieta: Biržų kultūros centras
2020.02.26 Trečiadienis
18:30 val.
Stipru
MARI KARDONA (N-16) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2020.02.29 Šeštadienis
18:00 val.
Pramogai
Socialiniai
NIGGAZ Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Didžioji salė
2020.02.29 Šeštadienis
18:00 val.
Stipru
Šeimai
VĖJO PRIGIMTIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2020.02.29 Šeštadienis
19:00 val.
Stipru
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2020.03.01 Sekmadienis
12:00 val.
IŠ KUR AŠ? Režisierius(-ė): Raimonda Kimbraitė
Vieta: Mažoji salė
2020.03.03 Antradienis
18:00 val.
Premjera! SUPERHEROJAI Režisierius(-ė): Loreta VASKOVA
Vieta: Didžioji salė
2020.03.04 Trečiadienis
18:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Mažoji salė
2020.03.05 Ketvirtadienis
18:30 val.
Stipru
Šeimai
VĖJO PRIGIMTIS Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2020.03.06 Penktadienis
18:00 val.
Stipru
PAGALVINIS (N-16) Režisierius(-ė): Gintaras VARNAS
Vieta: Didžioji salė
2020.03.07 Šeštadienis
12:00 val.
Premjera! MOMO Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Mažoji salė
2020.03.08 Sekmadienis
12:00 val.
Šeimai
7 RATAI Režisierius(-ė): Ieva JACKEVIČIŪTĖ
Vieta: Didžioji salė
2020.03.10 Antradienis
18:00 val.
Stipru
Pramogai
DREAMWORKS (N-20) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Didžioji salė
2020.03.12 Ketvirtadienis
18:00 val.
Pramogai
NESAMAS MIESTAS Režisierius(-ė): Arvydas LEBELIŪNAS
Vieta: Didžioji salė
2020.03.13 Penktadienis
18:00 val.
Pramogai
Socialinis
NACIONALINĖS DARŽOVĖS Režisierius(-ė): Agnė DILYTĖ
Vieta: Didžioji salė
2020.03.14 Šeštadienis
16:00 val.
Pramogai
Socialiniai
NIGGAZ Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Didžioji salė
2020.03.15 Sekmadienis
11:00 val.
2020.03.15 Sekmadienis
15:00 val.
2020.03.15 Sekmadienis
17:00 val.
2020.03.17 Antradienis
18:30 val.
Pramogai
Terapijai
HIROŠIMA, MANO MEILE! Režisierius(-ė): Ramūnas ABUKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2020.03.18 Trečiadienis
18:00 val.
KAS PRIEŠ KARĄ PASIDUOKIT | TEATRONAS (N-18) Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2020.03.19 Ketvirtadienis
18:00 val.
KAS PRIEŠ KARĄ PASIDUOKIT | TEATRONAS (N-18) Režisierius(-ė): Gildas ALEKSA
Vieta: Didžioji salė
2020.03.20 Penktadienis
18:00 val.
Stipru
MARI KARDONA (N-16) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Mažoji salė
2020.03.21 Šeštadienis
11:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2020.03.21 Šeštadienis
13:30 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2020.03.21 Šeštadienis
16:00 val.
Terapijai
Pramogai
ATVIRA ODA Režisierius(-ė): Karolina ŽERNYTĖ
Vieta: Rūsys
2020.03.22 Sekmadienis
12:00 val.
MILŽINAS MAŽYLIS Režisierius(-ė): Eglė Kižaitė
Vieta: Didžioji salė
2020.03.22 Sekmadienis
18:00 val.
Stipru
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2020.03.25 Trečiadienis
18:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE (Kupiškis) Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kupiškio kultūros centras
2020.03.27 Penktadienis
18:00 val.
Pramogai
AKMENYS JO KIŠENĖSE Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Mažoji salė
2020.04.01 Trečiadienis
18:00 val.
MARI KARDONA (Klaipėda) Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Vieta: Klaipėdos dramos teatras Kamerinė salė
2020.04.05 Sekmadienis
18:00 val.
Stipru
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas
2020.04.09 Ketvirtadienis
18:00 val.
SUPERHEROJAI (Panevėžys) Režisierius(-ė): Loreta VASKOVA
Vieta: Panevėžio teatras "Menas"
2020.04.21 Antradienis
11:00 val.
Nauja!
Šeimai
KEISTUOLIŲ TEATRAS: ILGOJI PERTRAUKA Režisierius(-ė): Olga Lapina
Vieta: Didžioji salė
2020.04.21 Antradienis
18:00 val.
Nauja!
KEISTUOLIŲ TEATRAS: APIE NIEKĄ Režisierius(-ė): Linas Jurkštas
Vieta: Didžioji salė
2020.04.26 Sekmadienis
18:00 val.
Stipru
NOKTIURNAS Režisierius(-ė): Gytis PADEGIMAS
Vieta: Kauno centrinis knygynas

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!