IŠEITIES TAŠKAS

Atgal

IŠEITIES TAŠKAS

Tai mūsų teatro rengiamas jaunimo teatro festivalis, kuriame pristatome naujausią lietuvių ir užsienio menininkų kūrybą. Festivalis kiekvienais metais ant teatro scenos nagrinėja pasirinktus aktualius visuomenei klausimus ar socialines problemas. Festivalio metu skiriame dėmesį jauniesiems menininkams. Rengiame eskizų ir pjesių konkursus, kurių metu jaunieji kūrėjai gali pristatyti savo kūrybą, o geriausias idėjas įgyvendiname didžiojoje teatro scenoje. Kiekvienais metais festivalyje rodome ne tik spektaklius, bet ir rengiame kūrybines dirbtuvės, kurių metu kviečiame geriau pažinti save bei pažadinti viduje glūdintį kūrybiškumą.

Šiemet jaunimo teatro festivalis „IŠEITIES TAŠKAS" vyks rugsėjo 13-25 d. 7-asis festivalis išsiskirs jaunųjų menininkų kūrybinės laisvės apraiškomis, temų ir renginių gausa: nuo psichodraminio žaidimo, šiuolaikinio cirko ir eskizų konkurso iki solo pasirodymų, fizinio teatro, šokio… ir tai dar ne viskas!

Daugiau apie festivalį www.iseitiestaskas.lt

Festivalio organizatorius – Kauno miesto kamerinis teatras. Festivalį finansuoja Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!