DANCING ID POP-UP ŠOKIŲ AIKŠTELĖ (2022 M.)

Atgal

DANCING ID POP-UP ŠOKIŲ AIKŠTELĖ (2022 M.)

Dancing ID POP-UP šokių aikštelė - tai vieta, kurioje gali išreikšti save per judesį!


Dancing ID POP-UP šokių aikštelė - puiki veikla įmonių vakarėliams, moksleivių šventėms, gimtadieniams, šokių dvikovoms ir turnyrams bei įvairiems renginiams.

Projektas prasidėjo kaip atviros gatvės šokio dirbtuvės Dainavos parke su profesionaliais hip-hopo šokėjais Marium Eidrigevičium (LT) ir Ruslanu Levčenko (LV). O šiuo metu turime laisvą kilnojamą šokių aikštelę, kuria norime pasidalinti su visais!

Šokių aikštelės danga: 2 aikštelės po 4 x 4 m amortizuojanti Gerriets VARIO ALLROUND

Garso aparatūra - nešiojama kolonėlė IBIZA su mikrofonu

Taip pat siūlome profesionalaus hip-hopo šokėjo Mariaus Eidrigevičiaus (Arni) pamokas! Susiderinus laiką, šokėjas atvyks į norimą vietą ir praves nepamirštamas, linksmas judesio dirbtuves.

Marius yra įvairiapusis gatvės šokių stilių virtuozas, laimėjęs daugybę šokių kovų Baltijos šalyse ir už jos ribų, teisėjavęs įvairiuose šokių renginiuose. Gatvės šokio žinių šokėjas sėmėsi iš skirtingų šokio profesionalų iš viso pasaulio. Pedagogo kelią pradėjo 2011 m. Baigė šokio pedagogikos studijas Vilniaus kolegijoje, kur šiuo metu dėsto gatvės šokių kursą būsimiems šokių mokytojams. Taip pat pradinėse ir vidurinėse mokyklose šokio moko vaikus. 2021 m., kuruojamas „Low Air“ šokio teatro, Marius pradėjo savo kelią į profesionalaus šokio teatro sceną, kurdamas solo spektaklį „Vyrsmas“. Atlikėjas yra bendradarbiavęs su įvairiais teatrais ir menininkais visoje Lietuvoje.

Projektą pristato:

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!