Kauno miesto kamerinis teatras itin sėkmingai dalyvavo projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" programoje, kurioje įgyvendino 3 projektus, skirtus jaunimui, žmonėms su negalia ir jauniesiems prodiuseriams, pristatė daugiau kaip 20 renginių, sukūrė net 8 išliekamuosius produktus, iš viso surengė daugiau kaip 70 veiklų. Iš viso KMKT 2022 m. kūrybinėje teatro veikloje (naujų produktų kūrime) – 12-oje rezidencijų – dalyvavo 49 menininkai, iš kurių – 38 jaunieji menininkai.
Jauniems menininkams skirtą kūrybinę ir inkubacinę platformą puoselėjantis jaunimo teatro festivalis „Išeities taškas“ užtikrintai tapo tarptautiniu festivaliu. Sėkmingos šios platformos veiklos dėka pavyko pritraukti užsienio partnerių dėmesį ir prisijungti prie mažojo prodiuserių tinklo „Baltic Currents“, kuris užtikrins teatro produkcijos sklaidą Baltijos šalyse, o taip pat atvėrė kelią į partnerystę tarptautiniuose projektuose su Vokietijos ir Lenkijos partneriais.
KMKT 2022 m. aktyviai įsijungė į pagalbą atvykusiems ukrainiečiams, surengė renginių kartu su Charkovo teatru „Vakhtery”, su V. Kudirkos biblioteka organizavo kūrybines dirbtuves ukrainiečių vaikams, kvietė į spektaklius Kaune apsigyvenusius pabėgėlius. Tęsiant dar 2021 m. pradėtą kultūros paslaugų prieinamumo programą, per 2022 m. teatras pasiekė rezultatą - 100% jo galimos pritaikyti produkcijos jau yra prieinama žmonėms su skirtingomis negalėmis ir/ar kitakalbiams lankytojams.
Teatras - asociacijos ASITEŽAS narys ir tinklo BALTIC CURRENT partneris
Kauno miesto kamerinis teatras nuosekliai vykdo svarbią misiją - suteikia platformą jaunųjų kūrėjų debiutams, - teatro kritikė Miglė Munderzbakaitė, Menų faktūra.