Teatras

KAMERINIO MIESTO KAMERINIS TEATRAS

Kauno miesto kamerinis teatras – savivaldybės teatras, įsteigtas režisieriaus Stanislovo Rubinovo įkurtos Jaunimo muzikinės studijos pagrindu, 1986 m. įgijęs profesionalaus teatro statusą.

1991 m. teatras įsikūrė dabartiniame pastate miesto centre, kuriame savo rankomis įrengė 2 kamerines erdves, skirtas artimam sceninio veiksmo ir žiūrovo ryšiui kurti.

Teatro repertuare - įvairūs žanrai, temos ir teatro formos visoms amžiaus, socialinėms grupėms, skirtingų kultūrinių ir intelektinių patirčių žmonėms.

TEATRAS BE TARPO

- turbūt tiksliausias šūkis, apibūdinantis šį teatrą.

Kauno miesto kamerinis teatras itin sėkmingai dalyvavo projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" programoje, kurioje įgyvendino 3 projektus, skirtus jaunimui, žmonėms su negalia ir jauniesiems prodiuseriams, pristatė daugiau kaip 20 renginių, sukūrė net 8 išliekamuosius produktus, iš viso surengė daugiau kaip 70 veiklų. Iš viso KMKT 2022 m. kūrybinėje teatro veikloje (naujų produktų kūrime) – 12-oje rezidencijų – dalyvavo 49 menininkai, iš kurių – 38 jaunieji menininkai.

Jauniems menininkams skirtą kūrybinę ir inkubacinę platformą puoselėjantis jaunimo teatro festivalis „Išeities taškas“ užtikrintai tapo tarptautiniu festivaliu. Sėkmingos šios platformos veiklos dėka pavyko pritraukti užsienio partnerių dėmesį ir prisijungti prie mažojo prodiuserių tinklo „Baltic Currents“, kuris užtikrins teatro produkcijos sklaidą Baltijos šalyse, o taip pat atvėrė kelią į partnerystę tarptautiniuose projektuose su Vokietijos ir Lenkijos partneriais.

Per 2023 m. mūsų repertuarą papildė net 6 nauji spektakliai!

Visus teatro pastatymus galite rasti čia

Teatras - asociacijos ASITEŽAS narys ir tinklo BALTIC CURRENT partneris

Kauno miesto kamerinis teatras nuosekliai vykdo svarbią misiją - suteikia platformą jaunųjų kūrėjų debiutams, - teatro kritikė Miglė Munderzbakaitė, Menų faktūra.

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!