Spektaklis „AR TAU LENGVA?" + trumpametražis filmas „PRAKEIKTA KAUNO KARALAITĖ IR POŽEMINIS MIESTAS"

Režisierius(-ė):
Trukmė: 60 min.
Premjeros data: 2022 08 21
Atgal
Autorius(-ė): Inna Falkova ir Maria Bakalo
Kompozitorius(-ė): Mariia Yaremak ir Maryana Klocho
Šokėjai: Ema Senkuvienė ir Marius Eidrigevičius
Atlikėjai ir bendraautoriai: Ernesta Žemaitytė, Laura Stadalninkaitė, Rosita Aleksejunaitė, Eduardas Saprykinas, Marijus Tamošiūnas, Simonas Kriaučiūnas.
Trumpametražio filmo idėjos ir scenarijaus autorius, režisierius-praktikantas: Maksim Golubev
Filmo operatoriai ir montažo režisieriai: Žygimantas ŽYGAS ir Rapolas Jagofarovas
Kompozitorius ir garso dizaineris: Rytas Populaigis Mornie.
Filme vaidina: Alina Česaitytė, Vytautas Gasiliūnas, Maksim Golubev.

Ar tau lengva keliauti be Google maps? Užmegzti ryšius? Kalbėti prieš auditoriją? Ar iš viso, susikalbėti be žodžių? Vieniems tai gali atrodyti kaip didžiulis iššūkis, kitiems – įkvėpimas. Kas vieniems nauja, nepažįstama ir sudėtinga, kitiems – įprasta ir lengva.

Spektaklis „Ar tau lengva?" tyrinėja kiekvieno mūsų galimybes susisiekti su kitu žmogumi, kreiptis į jį pagalbos, mylėti, atjausti, kiekvieno mūsų poreikį jausti palaikymą, turėti draugą, kiekvieno mūsų teisę pykti, nerimauti, nesuprasti, nusivilti. Autobiografinės projekto dalyvių istorijos čia tampa bendrystės, dalijimosi, simboliniais atgimimo ir vilties choreografiniais etiudais, kuriuose skamba dalyvių kūryba - poezija, pasakojimas, dainuojamoji poezija, judesys.

Kiekvieno mūsų skirtybes ir (ne)galimybes išryškinantį judesio spektaklį kuria įvairias (ne)galias turintys atlikėjai kartu su profesionaliais Lietuvos šokėjais Ema Senkuviene ir Mariumi Eidrigevičiumi bei choreografėmis Inna Falkova ir Maria Bakalo iš Ukrainos.

Tai – 2022 m. sukurtas Kauno miesto kamerinio teatro ir „Kaunas 2022“ projektas, siekiantis į scenos menus aktyviai įtraukti ir skatinti kurti negalią turinčius žmones. 

Prieš spektaklį žiūrovų laukia trumpo metro filmo „Prakeikta Kauno Karalaitė ir požeminis miestas" peržiūra.

Filmo idėja kilo iš „Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022" iniciatyvos dėka sukurtos pasakos apie Kauno Žvėrį. Režisieriumi siekiantis tapti Maksimas, įkvėptas šių pasakų, kuria scenarijus, kuriuose susiduria legendinis pasakų pasaulis ir realybė. Jo trumpo metro filmas, sukurtas su profesionalų komandos pagalba - tai nauja „atverta" Kauno Žvėries paslaptis. Maksimas jau rašo scenarijų šio filmo tęsiniui.

Idėjos ir scenarijaus autorius, režisierius-praktikantas – Maksim Golubev, kuriam talkino režisierius-mentorius ir prodiuseris Kastytis Miliauskas bei prodiuserė Ieva Kupstė.

Partneris:

 


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!