IŠEITIES TAŠKAS 2020: Filmas "Metai, pilni dramos"

Režisierius(-ė):
Trukmė:
Atgal

"Žmonės eina į darbą, grįžta namo ir valgo, susiglaudę žiūri televiziją. Savaitgaliais aplanko tėvus. Ten jie irgi valgo. Tai ir viskas. Tai yra gyvenimas. Ar tai jų nė truputėlio negasdina?"
Filmo kūrėjai paskelbia eksperimentinį darbo skelbimą – apmokamą darbą žmogui, kuris niekada nėra buvęs teatre. Pagrindinė užduotis – per vienerius metus apsilankyti visuose šalyje sukurtuose spektakliuose ir parašyti recenzijas. 365 dienos, 244 pasirodymai. 21 m. Alissija iš mažo miestelio yra pasamdoma šiam darbui. Nors ir neturi jokių žinių apie scenos menus, ji priima įššūkį ir įsitraukia į kultūros pilną sostinės gyvenimą.
Proceso metu, Alissijos požiūris į gyvenimą ima keistis ir po poros mėnesių, ji pradeda kelti klausimus apie savo identitetą ir vietą visuomenėje. Ji supranta, jog neturi kitos išeities, kaip tik pažvelgti į savo praeities traumas, kad galėtų susikurti save iš naujo. “Dramatiški metai” – tai virsmo ir brandos istorija, kelianti klausimus, kur yra kultūros vartojimo ribos ir ar menas gali pakeisti žmonių gyvenimus?

______________________________________________________________________
Režisierius: Marta Pulk
Idėja: Henrik Kalmet, Paavo Piik, Paul Piik
Vyriausiasis operatorius: Aivo Rannik
Montuotojas: Hendrik Mägar
Garso režisierius: Tanel Kadalipp
Kompozitorius: Jakob Juhkam
Prodiuseris: Paul Piik
Trukmė: 106 min
Kalba: Estonian, Russian
Rėmėjai: Estijos Filmų Institutas, Kultūros Estonian Film Institute, Estijos kultūros fondas

Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!