IŠEITIES TAŠKAS 2020: Judesio dirbtuvės "Nepatogus kūnas"

Režisierius(-ė):
Trukmė:
Atgal

Sąmoningo judejimo dirbtuvių “Nepatogus kūnas” tikslas - judesio ir šokio terapijos pagalba skatinti žmones sąmoningai judėti, padėti išsilaisvinti, nes išlaisvindami kūną, galime išlaisvinti savo idėjas ar mintis, nebijoti, labiau pasitikėti savimi. Dirbtuvių metu įsitrauksime į kiek kitokį, kūrybišką ir smagų judėjimo procesą, kuris suteiks ne tik komfortą kūnui, padės atsikratyti ar apsisaugoti nuo tam tikrų fizinių skausmų, pakylės emociškai, bei leis atviriau ir labiau pasitikinčiai žvelgti į save, siekti savo užsibrėžtų tikslų išryškinat stipriausias savo savybes ir tapti “patogaus kūno” savininkais kasdienybeje.

Ilgas buvimas įtampos ir nerimo būsenoje, nuolat skubant, dirbant nepatogioje fizinėje padėtyje (darbas prie kompiuterio, atliekant pasikartojančius veiksmus, kilnojant sunkumus) ar darbą, reikalaujantį didelių psichologinių ir emocinių išteklių, pajuntamas ne tik emocinis, bet ir fizinę kūno būklę. Daug streso ir įtampos sukuria diskomfortą kūne, įtampą raumenyse ir raumenų spazmus. To pasekoje atsiranda įvairūs fiziniai skausmai, žmogus tampa “nepatogaus kūno” įkaitu.

Užsiėmimo metu gilinsimės į ”Nepatogaus kūno” sąsajas su mus supančia aplinka ir žmogaus vidine būsena, pateikiami būdai kaip kūną paversti “patogiu kūnu” kasdienybėje. Užsiėmimas skirtas suaugusiems, kuriame priklausomai nuo amžiaus ir skirtingų fizinių gebėjimų, per šokį ir judesį pasiūlysime įdomaus, edukacinio, įtraukiančio turinio.
_________________________________________________________________________________________________

Dirbtuves veda Indrė Puišytė-Šidlauskienė – šokėja, choreografė, šokio pedagogė, dirbanti su jaunimu ir vaikais šokio trupėje „Libra“, Kauno choreografijos mokykloje, Kauno šokio teatre „Aura”, anksčiau dėsčiusi universitetuose šokio dicipliną studentams. Indrė šokėjos karjerą pradėjo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, vėliau studijavo choreografijos specialybę, šokio magistrą. Šoko pas Agniją Šeiko, buvo viena iš Kauno šokio teatro „Aura” pagrindinės trupės šokėjų. Nuo 2012 m. yra šiuolaikinio šokio asocijacijos narė, apdovanota Kauno „Fortūnos“ diplomais už autorinį šokio spektaklį ,Rezonansas“, taip pat kartu su „Auros” trupe už spektaklį „Padaryk iš manęs jungiklį“.

Dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių ir seminarų. Šiuo metu kuria choreografiją dramos teatrų pastatymuose, tarpdisciplininiuose projektuose, kuria vaidmenis spektakliuose, dalyvauja įvairiuose projektuose, veda seminarus


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!