Improvizacinės dirbtuvės su Kirilu Glušajevu

Režisierius(-ė):
Trukmė: 2 val.
Atgal

Spontaniškumas, netikėtumas, reagavimas į aplinkybes čia ir dabar.

Kas ta improvizacija? Kam ji reikalinga, o gal išvis nereikalinga, jeigu nesu aktorius? O jeigu nesu bandęs improvizuot? Šiuos ir dar daugiau klausimų atsakymus gali rast atvykęs ir pats savo kailiu išbandęs improvizacijos dirbtuves. Teorija yra viena, tačiau nepabandęs nesužinosi. :)

Per dviejų valandų užsiemimą dalyviai turės proga praktiškai išbandyti improvizacinius pratimus, techniką ir žaidimus, kurie vertingi ne tik aktoriams profesionalams lipant į sceną, tačiau ir kasdienybėje.

Improvizacijos dirbtuves ves aktorius, režisierius, improvizacijos teatro(kuris šiais metais švenčia 15tąjį gimtadienį,sveikinimai!) „Kitas kampas“ meno vadovas Kirilas Glušajevas gerai žinomas iš TV projektų, filmų, tokių kaip:  „Reemigrantai”, „Ko nežino vyrai”,  „Tarp mūsų berniukų”, „Visi jos vyrai”,  „Klasės susitikimas”, „Novo Lituania”, „Poetas”  ir kt.

Taip pat jo režisuoti spektakliai:  „Motina”, „Dvasiniai reikalai” , „Aš nieko neprisimenu”,  „Tinder Dates” (VMT); „Julija” (LNDT); „Broliai ir seserys” (Alytaus dramos teatras); „Terapijos” (OKT). Verta paminėti, jog režisuotas spetktaklis „Nuostabūs dalykai“ keliauja po visą Lietuvą ir yra pelnęs ne vieną apdovanojimą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

K. Glušajevo sukurti vaidmenys teatre dirbant kartu su garsiausiais šalies teatro režisieriais: Rimu Tuminu, Anželika Cholina, Antanu Obcarsku, Oskaru Koršunovu. Šių metų „Išeities taško“ festivalio programoje išvysime ir dar vieną K. Glušajevo režisuotą darbą, premjerą, „Gyvenimas dar prieš akis“ kartu su Klaipėdos Jaunimo teatro aktoriais.

Amžius: nuo 18 iki 99 metų. Sąsaja su scenos menais privalumas.

Vietų skaičius ribotas.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!