NIGGAZ

Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUS
Trukmė: 1.50 val.
Premjeros data: 2019 m. balandžio 26, 27 d.
  • Pramogai
  • Socialiniai
Atgal
Artimiausi
spektakliai
06-16 Antradienis
18:30 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Agnius JANKEVIČIUSTai juodo humoro satyra apie tris pedagoges iš Skakiškio miestelio, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad jų mokykla nebūtų uždaryta. Spektaklio įkvėpimo šaltiniu tapo 2015 m. vykusi didžioji pabėgėlių migracija Europoje.

Spektaklio pavadinimas NIGGAZ kilo iš pasakymo: „dirbu kaip negras“, kuris reiškia, jog žmogus jaučiasi nevertinamas, nematomas, anapus ribos, nustumtas. Šiuolaikinių dienų kultūriniame ir politiniame kontekste taip jaučiasi visi - tiek Lietuvos pedagogai, kurių nuomonės nesiklausoma, tiek pabėgėliai, kurie mėtomi ir skirstomi kaip bulvės.
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Režisierius: Agnius JANKEVIČIUS
Aktoriai: Gabrielė LADYGAITĖ, Greta ŠEPLIAKOVAITĖ, Severina ŠPAKOVSKA
Kostiumai: Agnius JANKEVIČIUS, Birutė Belada TAUTERYTĖ
Kompozitorė: Maria PAŠKEVIČ
Scenografija: Agnius JANKEVIČIUS, Birutė Belada TAUTERYTĖ
Kūrybinė grupė: BAD RABBITS
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DĖMESIO:

Mieli žiūrovai, bilietai į šį spektaklį parduodami nenurodant konkrečios vietos. Žiūrovus į vietas palydės teatro darbuotojai, laikantis visų saugumo reikalavimų. Maksimalus lankytojų skaičius - 30.

Žiūrovai, kurie norėtų pasinaudoti negrąžintais atšauktų spektaklių bilietais, turi susisiekti su Kauno miesto kamerinio teatro kasa ir rezervuoti vietas.

(kasa@kamerinisteatras.lt, tel. nr. 861262226)

 


Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!