PAKANKAMAS ATSTUMAS

Režisierius(-ė):
Trukmė: 45 min.
Premjeros data: 2022 m. sausio 20, 21 d.
Atgal
Kompozitorius(-ė): Andrius Stakelė
Choreografai: Arūnas Mozūraitis ir Adrian Carlo Bibiano
Meno vadovas ir šokėjas: Marius Pinigis
Šokėjas: Adrian Carlo Bibiano
Dailininkė: Monika Šerstobojevaitė

Kauno miesto kamerinis teatras ir Šokio trupė „Nuepiko“ pristato šokio spektaklį „Pakankamas atstumas“.

Ryšys ir atotrūkis, prisirišimas ir paleidimas, priartėjimas ir vėl išaugantis atstumas – dichotomijos, lydinčios visą žmogaus gyvenimą tarp žmonių. Sraute, bėgime, trumpalaikiuose ryšiuose, tuščiuose pokalbiuose, prisiminimuose, nuoskaudose, tarpatlantiniuose skrydžiuose, ilgesyje ir susitaikyme atstumas tarp savęs bei kito nuolat kinta, nepaliaujamai kurdamas ir perkurdamas žmogiškąjį ryšį, nuvargindamas bei įžiebdamas viltį.

„Pakankamas atstumas“ – per judesį vykstantis dviejų kūnų ir asmenybių dialogas apie tai, kas verčia nepaliaujamai suktis visą mūsų socialinį pasaulį: betarpiškumą ir atsiribojimą, priklausomybę ir išsilaisvinimą, visa apimantį dualumą, kuriame ryšys neįmanomas be atstumo, o atstumas gimsta ryšyje. Šokio spektaklis žiūrovus kviečia į savirefleksijos erdvę, nepiršdamas atsakymų ir keldamas klausimą, kaip didžiulio socialinio triukšmo laike išlaikyti mus bei mūsų santykius kuriantį, auginantį, o ne griaunantį atstumą.

Šis spektaklis – Kauno miesto kamerinio teatro kartu su „Kaunas 2022“ vykdomos Jaunųjų prodiuserių PRODIUSAI COLAB ugdymo programos dalis ir 2021 metų jaunimo teatro festivalio „Išeities taškas“ laureatas.

Prieinamumas:

    


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!