S'ANATOMIA I Kosmologinė opera

Režisierius(-ė):
Trukmė: 1 val.
Premjeros data: 2021 m. rugpjūčio 25-26 d.
Atgal
Aktoriai: Povilas JATKEVIČIUS, Paulina SIMUTYTĖ, Dominykas SNARSKIS
Kompozitorius(-ė): Mantvydas PRANULIS
Scenografija: Barbora ŠULNIŪTĖ

Šiuolaikinis vizualinis teatras nuosekliai kovoja su hierarchine literatūros pirmenybe prieš vaizdą ir muziką teatro kūrinyje. 21 a. vizualinis teatras vis dažniau permąsto save ieškodamas kito pamato bei kūrybinės inspiracijos nei literatūra ar drama.

Ši opera tęsia KOSMOS THEATRE kūrybinius ieškojimus kuriant ir vystant originalų Lietuvišką vizualinį teatrą grindžiant teatrinį veiksmą nepsichologizuotomis dramaturginėmis personažų santykių peripetijomis, o muzikos bei garso dizaino pirmenybe, vystant garsovaizdžio, kaip neatskiriamos garso ir vaizdo vienumos, koncepciją, kuri ir taps šio spektaklio pagrindiniu kūrybiniu pagrindu.

Šią operą kuria jaunos kartos kompozitorius Mantvydas Pranulis, kuris jos sukūrimui gavo pirmą kartą įsteigtą Čiurlionio stipendiją. Kūrinio sukūrimo dalį padengia Vasario 16-tosios fondas ir Čiurlionio draugija. Kompozitorius reaguodamas į aktualiausias muzikines tendencijas siekia sujungti archajiškumą su inovaciniais muzikiniais ir filosofiniais archetipais. 

Spektaklio kompozitorius Mantvydas PRANULIS už patyriminės šiuolaikinės operos „S’Anatomia“ sukūrimą nominuotas Auksiniam scenos kryžiui kaip vienas reikšmingiausių 2021 metų darbų.

Prodiuseris KOSMOS THEATRE
Koprodiuseris KAUNO MIESTO KAMERINIS TEATRAS

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Prieinamumas:

     

Spektaklis prieinamas akliesiems ir silpnaregiams.


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!