BOWEL

Režisierius(-ė): Naubertas Jasinskas
Trukmė: 1 val. 40 min.
Premjeros data: Birželio 15, 16 d.
Atgal
Artimiausi
spektakliai
02-03 Ketvirtadienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Naubertas Jasinskas
Aktoriai: Alvydė PIKTURNAITĖ, Povilas JATKEVIČIUS, Jolanta DAPKŪNAITĖ, Vainius SODEIKA
Į lietuvių kalbą vertė: Marius Povilas Elijas Martynenko
Video menininkas: Ričard Žigis
Kompozitorius: Gintaras Sodeika
Scenografai: random heroes
Šviesų dailininkas: Dainius Urbonis
Kostiumų dailininkė: Dovilė Gudačiauskaitė

Dėl techninių nesklandumų atšaukiamas lapkričio 18 d. 19 val. spektaklis „bowel". Įsigytus bilietus galima persikelti į bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Būtina rezervacija kasa@kamerinisteatras.lt arba  tel. 8 612 62 226. Bilietus taip pat galima gražinti jų įsigijimo vietoje.

Spektaklio ir jam specialiai parašytos pjesės koncepcijos pagrindu tapo žymiojo prancūzų teatro meistro Antonino Artaud (1896–1948) teatro principai, jo kūrybinis metodas ir jo pirmoji pjesė „Kraujo purslai“ (pranc. „Jet de Sang“). Lietuvoje niekada nestatyta prancūzų menininko pjesė pateikia fantastišką žmogaus ir pasaulio sukūrimo bei sunaikinimo (savinaikos) įvykių eigą. Tuo tarpu Naubertas Jasinskas nagrinėja šiuolaikinio žmogaus tapatybės efemeriškumą.

Spektaklis “bowel” analizuoja tapatybės ir ją formuojančių kasdieninių įtakų sąveiką. Per vaizdus ir pojūčius nagrinėjama monotonija, rutina. Šios būsenos tampa veiksmo pagrindu, jas kūrinio veikėjai išgyvena siurrealistiškai komiškame pasaulyje. Žiūrovai kviečiami pakeisti perspektyvą, kurioje suvokiame save, atmesti sau iškeltus ar įbruktus, ribotus prasmės ir tikslo suvokimus.

Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.

Prieinamumas:

      


Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!