TIKSLAI IR UŽDAVINIAI N-18

Režisierius(-ė): Kristina Marija Kulinič
Trukmė: 2val.
Atgal
Artimiausi
spektakliai
12-29 Trečiadienis
18:00 val.
Didžioji salė
Režisierius(-ė): Kristina Marija Kulinič
Aktoriai: Laurynas JURGELIS, Raimondas KLEZYS, Milda VYŠNIAUSKAITĖ, Modesta JAKELIŪNAITĖ, Milda NAUDŽIŪNAITĖ, Andrius MOCKUS.

Dėl techninių nesklandumų atšaukiamas lapkričio 16 d. 18:30 val. spektaklis „Tikslai ir uždaviniai". Įsigytus bilietus galima persikelti į bet kurį kitą Kauno miesto kamerinio teatro spektaklį. Būtina rezervacija kasa@kamerinisteatras.lt arba  tel. 8 612 62 226. Bilietus taip pat galima gražinti jų įsigijimo vietoje.
Kviečiame į Kristinos Marijos Kulinič spektaklį-skaitymą „Tikslai ir uždaviniai“. 
K. M. Kulinič pjesė „Tikslai ir uždaviniai“, buvimą „be 5 minučių 30-ties“, šiandienos pasaulyje pristato kaip tam tikrą problemą: „Mano tėvai tokiu metu jau turėjo dešimtmetį mane, darbus, namą ir šunį, o aš vis dar neišsipildęs „strat-up’eris“ gyvenantis su dar penkiais tokiais pat neišsipildžiusiais kambariokais“. Įkvėpta nugirsto pokalbio apie gyvenimo tikslus, autorė nagrinėja vadinamojo „neišsipildymo“ būseną ir „niekaip nesibaigiančią vėlyvąją paauglystę“, o atsigręždama į banalias buitines situacijas reflektuoja tam tikrą labai keistą šiuolaikinės stagnacijos fenomeną.
Skaitomame tekste gausu necenzūrinės leksikos. N-18
_________________________________________________________________________________________________

Projektas remiamas Lietuvos kultūros tarybos.
Pasikeitus saugių atstumų ir maksimalaus leistino žiūrovų skaičiaus salėje reikalavimams, teatras pasilieka teisę keisti žiūrovų vietas spektaklio dieną.
Prieinamumas:
    

Nuotraukų galerija

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!