MILŽINAS MAŽYLIS

Atgal

MILŽINAS MAŽYLIS 

Spektaklis 5-10 m. vaikams

Pagal vaikų ir paauglių rašytojos Kotrynos Zylės pirmąją knygą MILŽINAS MAŽYLIS (2014 m.)

Kviečiame vaikus kartu su mitiniu herojumi Milžinu Mažyliu sukurti Lietuvos kultūrinį žemėlapį – istorinius objektus, po kuriuos vėliau bus galima ne tik pakeliauti teatro scenoje, bet ir drauge su tėveliais juos atrasti kelionių po Lietuvą metu!

MILŽINAS MAŽYLIS – žinomos legendos, padavimai ir mitai apie Lietuvos krašto kultūros ir gamtos objektus – kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Glėbo ežeras, Vokės upė, Plauskinių kaimas ar Kuršių nerija?

Spektaklio herojus – Milžinas, kurį tėvai nusprendžia pavadinti Mažyliu. Jis kartu su tėvais gyvena netoli Vilniaus, tačiau toks gyvenimas jam atsibosta. Milžinas Mažylis leidžiasi į kelionę po Lietuvą, kurios metu susipažįsta su įvairiais mitiniais herojais.

Spektakliu kūrėjai siekia pristatyti Lietuvos kultūrinį ir gamtinį žemėlapį, parodyti, kiek daug įdomių vietų, objektų čia esama, paskatinti vaikų norą keliauti, pažinti Lietuvos kraštą, o taip pat įtraukti į keliones ir krašto pažinimą ir savo tėvelius.

Spektaklis pasakoja skirtingų objektų atsiradimą. Kiekvienas objektas – ar tai būtų medis, kalnas ar upė – turi savo istoriją. Spektaklio kūrėjai kviečia jas išgirsti ir kartu kurti Lietuvos mitinį pasaulį!

Režisierė Eglė Kižaitė žinoma kaip spektaklių vaikams ir paaugliams kūrėja. Režisierei svarbus spektaklių edukacinis, socialinis aspektas: „Man norisi užmegzti dialogą su visuomene, edukuoti, sukurti socialinį estetinį reiškinį“, – viename interviu teigė menininkė.

Eglė Kižaitė yra „Vėjų teatro“ įkūrėja. Šio teatro spektaklių pagrindinė tema – draugystė. Per ją yra skatinama susitapatinti su spektaklio personažu, ugdyti atjautą, empatiją, įsijautimą į kito išgyvenimus.

Režisierė – Eglė KIŽAITĖ

Kostiumai: Dalia Kiaupaitė 
Dailininkė: Dalia Kiaupaitė 
Konsultuojanti dramaturgė: Monika Baranauskaitė

Vaidina: Danas KAMARAUSKAS, Karolina Elžbieta MIKOLAJŪNAITĖ, Gabrielius ZAPALSKIS

 Trukmė: 45 min.

 Kaina: 5 Eur

 Dalyvių skaičius: iki 110

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!