Naujienos

Atgal

DALYVAUJAME KAUNO JAUNIMO DIENOSE!

  2018-09-05

DALYVAUJAME KAUNO JAUNIMO DIENOSE!

Šiais metais Kauno miesto kamerinis teatras ne tik pristatys įvairias programas tradicinių Kauno jaunimo dienų metu rugsėjo 14-15 d., bet ir kartu su Kauno menininkų namais prisidės prie Kultūros ir meno erdvės programos išpildymo.

Rugsėjo 14 d. 15-16 val. Nepriklausomybės aikštėje prie Soboro šokio spektaklį G(ROUND) ZERO pristatys kūrėjų komanda NUEPIKO, bare LIZDAS (Nepriklausomybės a. 12) 16-17 val. aktorė Edita Niciūtė ves kamerinį kavos ritualą HIROŠIMA, MANO MEILE. 18-19 val. čia lauks Pojūčių teatro PILIGRIMINĖ POJŪČIŲ KELIONĖ (LAISVŲ VIETŲ NEBĖRA!), spektaklis vyks su vertimu į lietuvių gestų kalbą.

Rugsėjo 15 d. 14-15 val. M. Žilinsko dailės galerijos laiptų aikštelėje mažieji turės galimybę susitikti žaidimui su spektaklio MEGZTINIS personažais.

 

Renginių vietose turėsite galimybę daugiau išgirsti apie Kauno miesto kamerinį teatrą, jo spektaklius, pasiimti dalomosios medžiagos.

 

Vietų skaičius ribotas! Būtina registracija į renginius (išskyrus šokio spektaklį G(ROUND) ZERO): vadyba@kamerinisteatras.lt

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!