Naujienos

Atgal

Kalėdos kitaip? Šventinis teatro repertuaras jau čia

  2019-10-09

Kalėdos kitaip? Šventinis teatro repertuaras jau čia

Ar jau galvojote ką veiksite gruodį? Šventiniu laikotarpiu yra puiki proga apsilankyti teatre ir turiningai praleisti laiką. Nors dar tik įsibėgėja ruduo, bet bilietai šventiniui laikotarpiui labai greitai tirpsta. Nepraleiskite progos ir bilietais pasirūpinkite iš anksto.

Visam gruodžio mėnesiui teatro mylėtojams paruošėme šventinį repertuarą. Svečius vaišinsime šildančiu gėrimu, o po kalėdine egle lauks simbolinės dovanėlės. Po vaikiškų spektaklių, mažuosius teatro lankytojus džiugins susitikimai su Kalėdų seneliu.

"Dreamworks" rež. Agnius Jankevičius
(gruodžio 13 d. 18:00)

„Mūsų svajonės tai mūsų darbas, kurį mes truks plyš turime padaryti gerai.“

Tai pagal rusų dramaturgo Ivano Vyrypajevo pjesę pastatytas spektaklis, kurio centre - mylimos žmonos netekęs pagrindinis veikėjas Deivydas. Paskendęs liūdesyje, jis užsidaro savo namuose, vienintelėje vietoje, kurioje jaučiasi saugus ir vis dar galintis pasikalbėti su jį palikusia mylimąja. Vyrui padėti bando jo draugai, kurie nevengia vakarėlių, alkoholio, moterų ir kokaino. Personažai daro ne ką kita, kaip ieško, nuo kurios vietos galėtų pradėti iš naujo. Jie grįžta į pirmą susitikimą, į gimimą, kad susikurtų sau dar vieną šansą. 

Bilietai

"Vėjo prigimtis" rež. Gildas Aleksa
(gruodžio 14 d. 17:00)

Tai pasakojimas apie kartų skirtumus, apie tai, kokią įtaką tėvai gali daryti jauno žmogaus pasirinkimams – siekti savo ar tėvų suformuotų idealų? Spektaklyje kalbama apie tą vyrų pusę, kurios paprastai nerodome. Apie lūkesčius, kuriuos tėvas iškelia virš sūnaus galimybių juos pasiekti. Ir apie neišvengiamą gėdos jausmą, kurį patiriame todėl, kad per daug stengėmės“

Bilietai

 

"Kandidas arba Optimizmo mirtis" rež. Gildas Aleksa (gruodžio 20 d. 18:00)

„Paprašykite kiekvieną keleivį papasakoti savo gyvenimo istoriją, ir jei atsiras bent vienas, kuris nebūtų dažnai keikęs savo gyvenimo ar kuris sau nebūtų nuolat kartojęs, esąs nelaimingiausias žmogus, meskite mane žemyn galva į jūrą!”

Tai spektaklis apie jaunosios kartos ambicijų, idealizmo ir jaunatviško maksimalizmo skaudų susidūrimą su realybe. Optimistiškai auklėti būti ypatingais, užkariauti pasaulį ir siekti savo svajonių, nes „viskas įmanoma“, realioje „gyvenimo rinkoje“ atrandame, kad tenka daryti darbus, o ne svajones. Pasaulyje išgyventi, o ne jį taisyti.

Bilietai

"Akmenys jo kišenėse" rež. Gytis Padegimas (gruodžio 28 d. 16:00)

Režisierius G.Padegimas kviečia į airišką komediją. Pagrindiniai pjesės herojai yra paprasti Airijos užkampio žmonės, kurių gyvenimą aukštyn kojomis apverčia staiga įsiveržusi filmavimo grupė iš Holivudo. Paprasti kaimiečiai tampa statistais filmavimo aikštelėje ir suvokia, kad jie yra maži sraigteliai ne tik dideliame filmavimo mechanizme, bet ir gyvenime. Mezgasi pagrindinė bendruomenės ašis – atjauta, draugystė, vienybė, veikėjai įgyja orumo, išmoksta turėti savo nuomonę bei apginti savo poziciją.

Bilietai

"NIGGAZ" rež. Agnius Jankevičius
(gruodžio 29 d. 18:00)


"Gal pasikalbėkime civilizuotai?"

Tai juodo humoro komedija apie tris pedagoges iš Skakiškio miestelio, kurioms kyla idėja atsigabenti pabėgėlių, kad jų mokykla nebūtų uždaryta. Pavadinimas NIGGAZ kilo iš pasakymo: „Dirbu kaip negras“, kuris reiškia, jog žmogus jaučiasi nevertinamas, nematomas, anapus ribos, nustumtas. Šioje situacijoje taip jaučiasi visi - tiek Lietuvos pedagogai, kurių nuomonės nesiklausoma, tiek pabėgėliai, kurie mėtomi ir skirstomi kaip bulvės.

Bilietai

Naujųjų metų sutikimas su spektakliu "Nesamas miestas" rež. Arvydas Lebeliūnas
(gruodžio 31 d. 19:00)

"Meilė. Tema, kuri nepasensta ir nenusibosta, kurios niekas niekada neišsems ir neišeikvos, tik vis atskleis naujų spalvų ir atspalvių."

Spektaklis pristato devynias įsimylėjėlių poras, pasakoja net devynias meilės ir praradimų istorijas, kurios skleidžiasi tolimam, paslaptingam Nesamam mieste. Kartais meilė trenkia lyg žaibas, o išėjusi palieka išdegintas dykras, būna, jog pamažu atsėlinusi prisijaukina ilgiems metams. Daug meilės pinklių, sudėtingų pokalbių, lengvos ironijos ir džiaugsmo su naujametinio šampano taure.

Bilietai

Vaikiški spektakliai

"Milžinas Mažylis" rež. Eglė Kižaitė (gruodžio 16, 17, 18 ir 19 d.)

Šiame pasakojime atgyja legendos ir mitai apie Lietuvą. Kaip atsirado Kernavės piliakalniai, Žirnajos ežeras, Džiugo kalnas, Kuršių nerija? Vaikai kartu su milžinu Kerniumi kurs Lietuvos vietovių žemėlapį, po kurį bus galima pakeliauti ne tik teatro scenoje, bet ir drauge su tėveliais lankant savo kraštą!

Spektaklis 3-7m. vaikams "7 Ratai" rež. Ieva Jackevičiūtė
(gruodžio 26 d.)

7 RATAI - tai muzikinis judesio spektaklis 3-7 m. vaikams ir jų tėveliams. Tai puiki galimybė jums ištrūkti iš namų, o vaikučiams patirti kažką nauja. Skambant gyvai atliekamoms sutartinėms bei kanklių ir skudučių muzikai, kartu su spektaklio kūrėjais įsijungsime į meditatyvias ritualines apeigas ir žaidimus.

"MOMO" rež. Gildas Aleksa (gruodžio 10, 11, 12, 13 ir 14 d.)

„Atiduok savo laiką dabar, turėsi jo daug daugiau vėliau“.

Spektaklis vaikams pagal Michael Ende to paties pavadinimo romaną. Apleistame amfiteatre gyvena Momo – iš kur ji ir kiek jai metų, niekas nežino. Mieste atsirado pilkieji ponai, kurie vagia iš suaugusiųjų laiką.

Vaikai ir Momo mėgina grąžinti pavogtą laiką, tuo pačiu išmokdami protestuoti ir balsuoti. Pasakiška kritika apie vartotojiškumo kultūrą su demokratijos abėcėle, kviečia vaikus mokytis klausyti ir matyti tai, ko suaugę nebegirdi ir nebemato. Daug kartų esame girdėję „neturiu laiko“, bet niekad neišgirdome, kodėl to laiko vis mažiau ir kurgi jis pradingsta.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dėl bilietų į vaikiškus spektaklius susisiekite su teatro kasa.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!