Naujienos

Atgal

Naują sezoną pradėsime premjera vaikams 7 RATAI

  2019-08-07

Naują sezoną pradėsime premjera vaikams 7 RATAI
7 RATAI - muzikinis judesio spektaklis-ritualas.

Tai šiuolaikiškas performatyvus reginys, kuriame veiksmo kūrėjai ir stebėtojai veikia drauge, keliaudami per 7 spalvas, 7 kokybes, 7 garsus, 7 ritualines apeigas. Tai kelionė per 7 žmogaus energetinius centrus, kitaip vadinamus – ratais. Autentiškai skambanti senovinė įvairių Lietuvos regionų instrumentinė bei vokalinė muzika apjungiama šiuolaikiniu šokiu, animuotais simboliais, kur gyvai atliekamą kanklių, skudučių ir kitų tautiškų instrumentų bei sutartinių muziką lydi simboliniai, ritualiniai veiksmai.

Spektaklio idėja gimė iš siekio suvienyti lietuviškų apeigų, folkloro ir Rytų filosofijos požiūrį į žmogaus kelią savęs pažinimo link. Spektaklio režisierė daug metų gilinosi į jogos praktikas, ieškojo ir rado Rytų atitikmenų lietuviškoje kultūroje. Drauge su spektaklio kūrėjais, sugretindama lietuvišką ir Rytų kultūras, sukuriama meditatyvi atmosfera, kurioje dalyviai kviečiami patirti nekasdieniškas būsenas.

 

Režisierė – Ieva Jackevičiūtė

Kostiumų dailininkė ir scenografė – Indrė Pačėsaitė

Video projekcijų autorius – Tautvydas Rasiulis

Spektaklio kūrėjai ir atlikėjai – Saulė Sakalauskaitė, Greta Šepliakovaitė, Marius Gotbergas, Raimondas Klezys/Mantas Bendžius.

Trukmė: 45 min. (35 min. spektaklis ir 10 min. vaikų žaidimas su aktoriais)PREMJERA:

rugpjūčio 31 d. 10 ir 12 val.

rugsėjo 1 d. 10 ir 12 val.BILIETAI

Užsisakykite
Mūsų naujienlaiškį

Ir gaukite informaciją pirmieji!